Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még visszaút, vagy ennek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még visszaút, vagy ennek végleg vége, bármit is szeretnénk?

Figyelt kérdés
Kedves Mindenki! Kb. másfél hónapja összejöttem álmaim nőjével. Minden működött köztünk testi-lelki szinten. Nem volt belém szerelmes és félt is attól, hogy nem is lesz, de időt sem tudtunk ezalatt túl sokat együtt tölteni sajnos. Aztán nemrég 1hónaposak lettünk, örült az ajándékomnak és még másnap is minden rendben volt. Aztán egyszercsak kezdte rosszul érezni magát, majd egyre kevesebbet beszéltünk. Én azt hittem az állapota miatt, de most kiderült, hogy nem. Kezdődött azzal, hogy egyik nap, mikor nem beszéltünk szinte semmit beléhasított egy olyan gondolat, hogy nem az hiányzik neki, akivel együtt van, hanem a barátja, akivel beszélgetni szokott. Szakítottunk, mert nem érezte fair-nek így folytatni tovább. Nem tudja mi van, könnyen lehet, hogy az előző kapcsolatát nem tudta lezárni, mivel az utóbbi napokban bármi kedveset mondtam neki ahelyett, hogy örülhetett volna az exe jutott eszébe és elfogta a hányinger. De az is lehet, hogy valójában más van a háttérben. Nem tudja, én végképp és tisztázni akarja magában, kiheverni és lerendezni, viszont én közben a plafont kaparom és vágyom rá. Hiányzik, szeretem és a helyzetet bonyolítja a közös munkahely. Ezt megelőzően folyamatosan egymással akartunk lenni, alig vártuk a pillanatot és ez egy csettintésre megszünt. Mit tegyek? Vissza akarom kapni! Van esély rá, hogy tényleg csak a dolgait kell rendbetenni és újra feléled benne mindez? Mondta, hogy szeretné, ha ennek az időszaknak a vége az lenne, hogy újra együtt vagyunk. Hogy lehet addig elviselni ezt? Mert biztos, hogy nem lesz rövid idő főleg, hogy az exe azóta sem száll le róla. Segítsetek! Köszönöm előre is!
2013. szept. 13. 06:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Itt egy élō példa miért ne lōjjünk házi nyúlra,és sajnálom pajti de ennek a kapcsolatnak nem lesz jövōje.
2013. szept. 13. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A leírtak alapján én nőként sem tudok eligazodni a viselkedésén.


A szerelem kérdésről: vagy jön az érzés, vagy nem, ám szerintem ha adott a lelki-fizikai vonzalom, akkor lehet nagyon jó a kapcsolat a rózsaszín ködös szerelem érzés nélkül is.

Egy friss, 1-2 hónapos kapcsolat még jó esetben egymás megismeréséről szól és arról, hogy érezzétek jól magatokat, felesleges ilyen "jaj, szerelmes leszek-e" jellegű gondolatokkal bonyolítani.


Ha valaki összejön valakivel, és már a kapcsolat legelején az exét emlegti fel ilyen szinten, ott bajok vannak. Nincs lezárva az előző kapcsolata.


Én hagynám a fenébe az egészet és keresnék mást, akinek biztosan én kellek, nem pedig pótlék vagyok. Nem hagynám, hogy valaki így játsszon velem.

2013. szept. 13. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem engedd el! Lehet, hogy fájni fog, de mindkettőtöknek jobb lesz. Ne menj bele olyan kapcsolatba ahol nem szeretnek. Semmi jó nem születik belőle.
2013. szept. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Na ezért nem jöttem én soha össze se osztálytárssal, se munkatárssal.


Ha a helyedben lennék, én hagynám a fenébe. Tudod kinek kéne olyan csaj aki döntésképtelen....

2013. szept. 14. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!