Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha valaki szerelmes valakibe,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki szerelmes valakibe, vonzódhat máshoz is szexuálisan? úgy hogy a világért nem csalná meg a párját, de fantáziái azért néha-néha vannak.

Figyelt kérdés

2013. okt. 3. 13:15
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Hűséget fogadtál, nem vakságot.

Fantáziálni szabad, beszélni róla egyéni ízlés kérdése, de semmi kivetni való nincs benne, amíg a pároddal foglalkozol. :)

2013. okt. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
de engem sem érdekel más,a szerelmemmel kelek és fekszem gondolatban is. csak előfordult néha ilyen,de nem úgy,hogy többször jár a fejemben az a másik illető. meg abban a másikban nem láttam soha azt a pluszt,hogy akár együtt is tudnék vele lenni,akkor sem,ha senkim sem lenne. ez csak testiség,a teste vonz. de nem látom szebbnek a barátnőmnél sőt!
2013. okt. 3. 13:47
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha szép nők mellett, akiket megnézel, de mégis őt választod, az egy erős bók is lehet. Hogy igen, kis anyám, ez a nő jól néz ki, de nekem mégis te kellesz.


Ha más csajokra rá sem veted a szemed, az jelent egy olyat is, hogy neked "csak" azért kellett, hogy legyen melletted valaki, egy igazán "bárki". És nem nőt ismerek, aki "bárki" akarna lenni.


Mindamellett nem minden nőnek esik jól, ha más nőket nézel, főleg, hogy ha közben elhanyagolod őket. Ilyenkor a féltékenység teret kap. De ők is tudják, amit fent írtam.

2013. okt. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Istenkém, a szerelemnek is ezer válfaja létezik... Van aki csak azt nevezi annak, mikor első hetekben hónapokban nyáladzol a párod miatt, úgy oda vagy, hogy senki más eszedbe sem jut! Nyilván nem fogod őt lángolva imádni 5 év után, lehet 5 hónap után sem... Persze ettől még szereted... Mondhatod hogy szerelmes vagy, mondhatod hogy nem.... Egy kapcsolat sosem csak ezen fog múlni, hogy te mennyire igazán hatalmas szívvel vagy szerelmes.... Igen, van amikor nem lángol az érzés, és vonzódsz máshoz is. Emberek vagyunk, mindenki próbálja ezt minél jobban lerendezni magában.
2013. okt. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Megnézni megnézek másokat,de nem vonz úgy senki sem,mint ő,akit szeretek.Fantáziálni szoktam néha én is,de általam elképzelt karakterekről.

De mindenki más.

2013. okt. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
félre értés ne essék,engem sem vonz úgy senki sem,mint a barátnőm! sőt,ez így finom kifejezés rá,megközelítőleg sem vonz annyira senki,mint a barátnőm! csak van hogy vonzódom egy másik szép nőhöz is. de itt le is zárul,nem képzelgetem el a másikkal az életem
2013. okt. 3. 16:41
 17/20 anonim ***** válasza:
Minek mentegetőzöl? Ez fogja eldönteni, hogy akkor te szerelmes vagy, vagy nem?.... Az a baj, hogy te magad nem vagy vele tisztában -.- Különben nem kellene kérdezned. Mi elhinnénk neked, hogy szereted, miközben más is megfordul a fejedben.
2013. okt. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
jól van na :S
2013. okt. 3. 17:40
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem az életedet képzeled el a másikkal,hanem,hogy milyen lenne az ágyban.
2013. okt. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

Ez a világon a legtermészetesebb emberi tulajdonság. Egy egészséges ember élete folyamán több partnerhez is fog vonzódni szexuálisan. Csak néhány állatfajra (főként bizonyos madarakra) jellemző, hogy az egyetlen kiválasztott párjukkal maradnak életük végéig. Az ember viszont nem ilyen, mert hiányzik belőle az a gén, amelyik az örök hűségért felelős. Ezért is olyan nehéz több év után hűségesnek maradni, mert az ember számára ez természetellenes állapot hosszútávon. Mégis sokan úgy döntenek, hogy lemondanak a hűtlenkedésről a gyermekeik lehető legegészségesebb mentális fejlődése érdekében, ami nagyon nemes és áldozatkész cselekedet szerintem.

28/L

2013. okt. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!