Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek én reagálom túl,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek én reagálom túl, vagy jogos?

Figyelt kérdés
A párommal lassan egy éve együtt vagyunk.Én 19 vagyok ő pedig 33.Mezőgazdasági vállalkozásuk van és erdészettel,fa kitermeléssel illetve állattenyésztéssel is foglalkoznak.Na most, ez eddig szép és jó,csak annyit dolgozik főleg mostanában kb egy hete mindennap 7körül ér haza, lefürdik eszik stb elmegy 2óra már este 9van és mivel fáradt általában, vannak olyan napok hogy tényleg annyit találkozunk, hogy reggel mikor megy, meg este mikor hazajön, hulla fáradtan.Ne értsetek félre nagyon jól kijövünk tehát csak ezzel van bajom.Gyakran felhívom miközben dolgozik de van olyan 10ből vagy 4-szer nem veszi fel.Van hogy kinyom de csak egy óra múlva hív vissza.Nagyon féltékeny típus vagyok ezt meg kell hagyni,meg mondom magamról is,de lehet hogy ez azért alakult ki bennem nála kifejezetten, mert mondjuk ilyet elmondott hogy az előző barátnőjét 2év után végig csalta(pedig 4éves kapcsolat volt) mert mindig a nyakán lógott.Szó szó,elmondta hogy neki azt hazudta általában hogy dolgozik.Egyszerűen nem tudom mit tegyek a a kapcsolat érdekében, félek engem is megcsal mert néha olyan fura,erre pedig a magyarázat az hogy fáradt.Szerintem ez csak kamu.Elhiszem hogy fáradt de a szerelemre nem kell sok energia.Csak tévézzen velem picit vagy valami nem az hogy rögtön el is alszik.Mindegy ha kérdésetek van még nagyon szívesen válaszolok és előre is köszönöm szépen nektek a tanácsokat!

2013. okt. 10. 08:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, ő 33 éves, felnőtt férfi, ő már túl van a "húszévesek" világán, előtted pedig még ott van. Ilyenkor már más az ember elvárása, te még fiatal vagy, igényled a szabadidőt és az összebújós estéket, de ő már kinőtte ezeket, neki már egy jó asszonykára van szüksége, aki vezeti a háztartást, neveli a gyerekeket és finom vacsorával várja haza a munka után. Van hogy az én párom se veszi fel a telefont, mert annyi a munkája hogy nincs ideje csevegni.


Viszont amikor összejöttél vele, gondolom tisztában voltál vele, hogy 2 évig szemrebbenés nélkül csalta az előző párját. Sajnos ha ilyen természet, akkor valószínűleg neked is lazán hazudhat, de ezt nem lehet tudni, te ismered. Mondjuk én biztos nem jönnék olyannal össze aki évekig képes volt gerinctelen mód átverni azt, akit állítólag szeretett.


Ülj le vele, mond el ezeket neki és beszéljétek meg.

2013. okt. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem picit túlreagálod, mert még fiatal vagy.

Azt írod mostanában van ez. Ilyenkor rohadt sok fát kell kitermelni, valószínűleg ezért dolgozik annyit és valószínűleg elég idegesítő is, hogy hívogatod.


Nem szép, amit tett egy régebbi kapcsolatában, ez tény.

Most az a baj, hogy régen félrelépett, ha meg nem mondta volna el, akkor az lenne a baj. A félrelépéshez 3 ember kell és te vagy az egyik.


Mivel magától, őszintén mondta el, nem kellene ezt a bélyeget ráragasztanod.

2013. okt. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igazából ez gyakran előfordul hogy egész nap alig látom,de egy hete minden nap.Egyébként azt hinné az ember hogy mivel 33éves így már tényleg olyan életre vágyik, mint amit az első kommentelő leírt,viszont ez nem így van :) Ő tipik olyan hogy sose nő be a feje lágya.Ezért is félek én attól a fajta tapadós k.rváktól akik szeretnek rámászni más pasijára.Maga a barátom is mesélt már 2 ilyen történetet hogy ráment a nő és neki hiába nem tetszett legalább lecumiztatta nehogy már azthiggyék b.u.z.i.... :) Na ilyen felfogást!Szóljatok hozzá!:) És akkor én meg legyek nyugodt ha nem veszi fel...
2013. okt. 10. 14:14
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha ezt mind-mind elmondta neked és te mégis összejöttél vele, akkor most mi a kérdés?


Aki qrvának áll, ne csodálkozzon, ha megb@sszák!


Ezt nem rád értem, hanem tudtad mit vállalsz.

Vagy megbízol benne, vagy nem. Ha igen, akkor nyugodj meg, ha nem, akkor meg rég megette a fene.

2013. okt. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy kérdés: Ti együtt éltek ?
2013. okt. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

4es! Nem ugy van az ahogy te ezt most gondolod :) Nekem ezt így szépen az egy év alatt beszélgetések során mondta el.Egyébként tényleg az engem megelőző 4éves kapcsolata az olyan volt hogy a nő se volt semmi! Ő meg csak a pénzre ment mint utólag kiderült (nem azt mondom nem szerette,de lehúzta) tehát valahol megértem a barátomat is.Ez a nő is megcsalta utána már elment ilyen vadászokkal pénzesebbekkel csak hogy elvigyék külföldre vadászni na mindegy ez is egy külön történet annyit kell tudni a nő se volt egy szent,és a barátom a mai napoig k...aként emlegeti :D


5-ös! Igen együtt élünk mondhatni. fél évig teljesen tehát itt voltak a ruhái meg mindene,aztán volt hogy a testvéremék pestről hazaköltöztek egy hónapra így ekkor hazavitte a ruháit mert ott aludtunk náluk mindig.Mióta visszamentek itt alszunk de a ruhái otthon vannak.Mondaóhatni igen együttélünk mert ha nem dolgozik rögtön hozzám jön át.

2013. okt. 11. 13:30
 7/8 A kérdező kommentje:
Ja és mióta összejöttünk mindennap együtt alszunk.
2013. okt. 11. 13:31
 8/8 anonim ***** válasza:
konyorgom szerinted mer csal meg ha meg csak 19 vagy o meg mar 33 az teny hgy a ferfiak szeretik a fiatal lanyokat de a te korod ala mar bisztos nem menne es az teny hgy ilyenkor sok idot kel toltson a munkajaval de most ez a helyzet telen nezd meg hogy sokkal jobb lesz a helyzet hisz mar felnott ferfi anyira nem kivanja a 20 eveiben kivano dolgokat
2013. okt. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!