Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Már teljesen tehetetlennek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már teljesen tehetetlennek érzem magam a másik nővel szemben, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ez az előzmény, ezt azért linkelem be, mert nem szeretném még egyszer leírni:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


Nagyon kérlek titeket, olvassátok el, és válaszoljatok, mert nagyon tanácstalan vagyok.


Szóval az elmúlt 2 hétben még annyi történt, hogy páromat 2x fenyegette meg a nő, hogy akkor ő most elköltözik a közös albérletből, mert ő nem akar zavarni, meg hogy én majd most már ezek után néha ott fogok tartózkodni, csak azért.

Aztán másnapra mindig észre tért, hogy hát mégsem költözik el, mert hát sok lenne úgy a rezsi, meg a költségek, meg minden.

Csak én azt nem értem, hogy miért csinálja a fesztivált???

Biztosan tudom, hogy nem akar elköltözni, de állandóan fel akarja magára hívni a figyelmet, és leginkább azért is, mert párom reakciója annyi volt arra, hogy mondta neki, hogy elköltözik, erre párom mondja neki: "Menjél, ha akarsz, nekem mindegy."

Szóval páromat abszolút nem érdekli, hogy az a nő mit csinál, de az a nő meg ezt NEM bírja elfogadni, muszáj mindig felhívnia magára a figyelmet.

Ma én is beszéltem vele, hogy szeretném, hogyha köztünk nem lenne harag, vagyis hogy ő nem haragudna rám, meg hogy megoldható lenne-e kettőnk közt a jó viszony, de abszolút átnézett rajtam.

Kedvesen próbálkoztam még ÉN, hogy ne legyen már ekkora feszültség, erre ő NEM fogadja!!!

Aztán párommal ölelkeztünk, csókolóztunk, odajön hozzánk, mintha én ott sem lennék, mondja páromnak: Délután beszélnünk kell.

Mondta párom, hogy már megint balhézni fog a nő.

Egyszerűen kiakasztó, hogy nem bírja elfogadni a tényt, hogy mi ketten boldogok vagyunk együtt.

Mert 1 hete bevallotta páromnak, hogy ő még mindig reménykedett abban, hogy ők ketten összejönnek, meg együtt lesznek.

Ez volt 1 hete, és én még barátságot is hajlandó lettem volna kötni vele, csak ne csinálja a feszkót!!!

Párom elmagyarázta neki higgadtan, hogy KÖZTÜK SOHA TÖBBÉ NEM lesz SEMMI, és nem fogja fel, egyszerűen képtelen rá, és 34 éves a nő!!!

Annyira szánalmas a viselkedése neki, és én már annyira tehetetlennek érzem magam.

Egy olyan dolog miatt vagyok meghurcolva, amiről nem tehetek.

Nem tehetek róla, hogy beleszerettem ebbe a férfiba, és a férfi is belém szeretett.

Még az a jó, hogy ez ilyen kölcsönös érzés, mert párom látja rajtam a kételkedést, és mondja is, meg érezteti is, hogy szeret, és hogy nyugodjak már meg, mert az a nő NEM állhat kettőnk közé.

Csak olyan nehéz bízni, mert félek, hogy elveszítem őt.


Mit tegyek?



2013. okt. 12. 00:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Te ezt a szart tényleg benyelted, hogy a fickó 4 évvel ezelőtt dugta a csajt, akkor is csak két hétig, de a nő azóta is -viszonzatlanul- rajong érte? 34 és 40 évesek, együtt laknak évek óta, de nem dugnak? Ugyan már... ébresztő, királylány, te vagy itt a legszánalmasabb, ha ezt beveszed.
2013. okt. 12. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!