Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vannak itt még olyan férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt még olyan férfiak, akiknek egy nő nem csak szexre kell, hanem komoly kapcsolatot szeretnének?

Figyelt kérdés
Eddigi tapasztalataim, hogy mindig csak olyan férfiaknak kelletettem, akiket csak a külsőségek érdekeltek és mind csak szexet akart tőlem. Van olyan fiú/férfi, akinek a belsődolgok is számítanak és értékesek?

2013. okt. 13. 17:01
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
100%
Igen.én is ilyen vagyok de nem sokra megyek vele sajnos
2013. okt. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
Ahhoz belső dolgok is kellenének..
2013. okt. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 A kérdező kommentje:
Pedig én megbecsülném az ilyen fiút...
2013. okt. 13. 17:04
 4/53 anonim ***** válasza:
Itt vagyok, de kellek én a francnak (se)...
2013. okt. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 A kérdező kommentje:
És vannak is. :)
2013. okt. 13. 17:04
 6/53 anonim ***** válasza:

Mindenhol vannak. Bár nem tudom, hogy te hol vagy. :) Egyébként meg talán nem ugyanonnan kellene a 10. pasit is kiválasztani, ha eddig mind csak megfektetni akart... Viszont egy normális kapcsolathoz már szellemileg, meg érzelmileg is teljesíteni kell. Eddig nem igazán találkoztam olyan nővel, aki erre képes, legalábbis kevés van. Azokból meg egy része foglalt, másik része leszbikus, harmadik csoportnak meg én nem jövök be külsőre. :D

25/F

2013. okt. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
Igen, én is ilyen vagyok, de én pontosan tudom, hogy kinek a belső dolgai értékesek számomra...
2013. okt. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:

Nekem főleg azok számítanak. Mármint a belső értékek. De azok annyira, hogy nem kötök kompromisszumot benne. Ja tudom, jobbat és könnyebbet. Nehéz nekem lenni! :)

Ezért gondolom, hogy életem végéig egyedül fogok maradni. :\ Meg mert kevés olyan nő van, aki elfogadna a "dolgaimmal" együtt. Nem baj, ha találok egyet, lecsapok rá. Egyelőre még fiatal vagyok, talán nem veszett el minden remény. :)


22/F


U.I.: Nem teszed bölcsen, ha itt keresgélsz magadnak férfit. Szerintem. :)

2013. okt. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:

Igen vannak olyan fiúk.


Engem pont tegnap koptatott le egy lány (pedig én csak beszélgetni akartam, semmi mást), miután meglátta a képemet. Nem nézek ki szörnyen, de ha már a felszínességnél tartunk, akkor azért a nők sem szűkölködnek ezzel a tulajdonsággal. :)


Hány éves vagy?

2013. okt. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 A kérdező kommentje:
4-es.: Miért nem kellettél eddig egy nőnek se? Tudod mi volt az oka?
2013. okt. 13. 17:06
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!