Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vannak itt még olyan férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt még olyan férfiak, akiknek egy nő nem csak szexre kell, hanem komoly kapcsolatot szeretnének?

Figyelt kérdés
Eddigi tapasztalataim, hogy mindig csak olyan férfiaknak kelletettem, akiket csak a külsőségek érdekeltek és mind csak szexet akart tőlem. Van olyan fiú/férfi, akinek a belsődolgok is számítanak és értékesek?

2013. okt. 13. 17:01
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:

Mindkét nemben vannak olyanok, akik nem a külsőségekre mennek, hanem a belső értékek fontosak számukra.

Én is mindig a belső értékeket kerestem és amikor lehetőségem lett volna érzelem nélküli szexre, nem tettem meg.

Tagadhatatlan sajnos, hogy férfiak esetén többségben vannak azok akik csak a szexre mennek, nők jelentős része pedig - bár írják hogy a belső értékek fontosak - az anyagiak elég nagy szerepet játszanak.


32/f

2013. okt. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim válasza:

Én is ilyen voltam, nemcsak a külsőt a belsőt is néztem.....nekem ez volt a természetes, mivel elég érzelemdús vagyok, és magamból indultam ki. Hálisten az élet megtanított elég keményen. Ma már ha úgy adódik, hogy tudom csak kaland az egész ami jön marhára nem érdekel a belső.

Ezt köszönhetem azoknak a "hölgyeknek", akik sikeresen széttaposták a lelkivilágom. És ritka az olyan nő, aki nem a külsőségekre megy ezt hidd el. 33 évesen van benn tapasztalatom. A következő belső értékek érdeklik a mai csajokat: klíma, bőr, hifi.......tisztelet a kivételnek.

2013. okt. 31. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:

Van, csak egyre kevesebb nő van aki megérdemelne egy ilyen férfit.


F/27

2013. nov. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!