Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vannak itt még olyan férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt még olyan férfiak, akiknek egy nő nem csak szexre kell, hanem komoly kapcsolatot szeretnének?

Figyelt kérdés
Eddigi tapasztalataim, hogy mindig csak olyan férfiaknak kelletettem, akiket csak a külsőségek érdekeltek és mind csak szexet akart tőlem. Van olyan fiú/férfi, akinek a belsődolgok is számítanak és értékesek?

2013. okt. 13. 17:01
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:

+1

De már elkeltem,bocsi.

2013. okt. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 anonim ***** válasza:

#10

Nem tudom, csak azt hajtogatták, hogy nem az én hibám és hasonló sablondumák. Bizonyára a külsőm, amihez hozzájön, hogy most már motivált sem vagyok és a visszautasítások miatt az önbizalmam is nullára íródott. (#4)

2013. okt. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:
Főleg a belső dolgok számítanak nálam, de a külső is fontos egy bizonyos szinten. Mondjuk ez logikus, ha kapcsolatról beszélünk. Rengeteg ilyen férfi van szerintem világszerte csak meg kell őket találni. Persze ez nem biztos, hogy könnyű lesz, de adj neki esélyt és akkor menni fog.
2013. okt. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:
Tudod feltenni egy ilyen kérdést az kb egyenlő azzal, ha haveri körben chipset ennél mindenki jó fej lesz csak, hogy kaphasson (tisztelet a kivételnek) Én jómagam ilyennek ismerem a kivétel rám nézve majd eldől a másik ember szemszögéből is :D Egyébként pedig női részről is vannak olyanok akik csak kihasználnak és szintén tisztelet a kivételnek. :D
2013. okt. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 A kérdező kommentje:
22 éves vagyok. :)
2013. okt. 13. 17:11
 16/53 anonim ***** válasza:
Vannak, csak sajnos igen szerencsétlen vagyok :D
2013. okt. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:
Nálam nem a külsővel van baj elméletileg hanem azzal,hogy hát milyen zenei stílust és milyen vallást képviselek.
2013. okt. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:

# 17:

Csak nem szcientológus vagy? :)

2013. okt. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
az én tippem a rockzene és sátánizmus
2013. okt. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim ***** válasza:

# 19:

Akkor ott inkább az éretlenség lesz a gond, nem a vallás.

2013. okt. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!