Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vannak itt még olyan férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt még olyan férfiak, akiknek egy nő nem csak szexre kell, hanem komoly kapcsolatot szeretnének?

Figyelt kérdés
Eddigi tapasztalataim, hogy mindig csak olyan férfiaknak kelletettem, akiket csak a külsőségek érdekeltek és mind csak szexet akart tőlem. Van olyan fiú/férfi, akinek a belsődolgok is számítanak és értékesek?

2013. okt. 13. 17:01
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:

Elismerem ítélkezni könnyű mások felett.

De honnan tudja bárki is,hogy milyen lelki világa van egy metálosnak vagy egy olyannak aki a sátánizmust követi. Én a LaVey-i sátánizmust követem.


Nem tagadom,hogy miket hallgatok de attól én még egy rendes normális ember vagyok.

2013. okt. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:

Igen, de ahhoz a nőnek is olyannak kell lennie.

Ha egy nővel csak dugtak a pasik kb. 5-6 an akkor ott a csajjal is gond van.

2013. okt. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
Ha ezért megakartok kövezni meg elítélni akkor tegyétek.
2013. okt. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
Semmi baj nincs a spirituális sátánizmussal, mert alapjaiban véve nincsenek annyira rossz dolgok leírva. Viszont az a gyűlölet kampány, ami megy a többi vallással szemben, hát már több mint kétségbe ejtő... Az viszont tény, hogy aki nem foglalkozott egy kicsit vele, az valszeg Cradle of Filth kategóriájú fazonokat képzel el, ahogy leharapják egy kisállat fejét valami szeánszon. :)
2013. okt. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:
54%
A Cradle of Filth-t ne keverjük ide mert ők egy nagyon jó együttes. ÉS a kisállatfej leharapós dolog az inkább Ozzy Osbourne.Meg a Cradle nem csinál ilyeneket,nem egyház ellenesek ők,inkább a mitológia az ami őket érdekli meg persze a sokkolás.
2013. okt. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:

Akkor olvasd el még egyszer, hogy mit írtam, mert nem megy a szövegértés, úgy látom.


(De, hogy segítsek. Arra gondoltam, hogy olyan fazonokat képzel el az átlag halandó, amikor sátánistákról van szó... a média pedig tele van fejleharapó kis suttyókkal, akik Luciferhez imádkoznak. Egy szóval nem mondtam, hogy rossz együttes lenne, vagy hogy fejeket harapdálnának... Látod? Éretlen vagy még és ez itt a baj.)

2013. okt. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:

Köszönöm,hogy szerinted éretlen vagyok.Igaz,hogy nem is ismersz de mindegy.


Neked volt rossz a példát.Mondtál volna inkább Mansont,Ozzy-t vagy Varg Vikernes-t vagy Gorgoroth inkább mert főleg ő rájuk gondolnak az emberek ha sátánizmusról van szó.

2013. okt. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:

De én a Cradle of Filthre gondolok, mert őket hallgattam régen. Nem azokat, amiket te hoztál fel példának, hurr...


Persze, hogy nem ismerlek, de a fogalmazásodból és érvelésedből látszik, hogy éretlen vagy még. Ha nem így van, akkor én kérek elnézést.

2013. okt. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:

Szerintem kb 15-20 mondat alapján nem kell levonni következtetést rólam. Én nekem nincs bajom veled és az,hogy hallgattál Cradle-t az jó dolog de más embereknek ez a név nem mond semmit. Én csak ezt akartam jelezni,lehet,hogy nem jó formában adtam elő ezért elnézést kérek.

Borítsunk fátylat az egészre és indítsunk tiszta lappal.

2013. okt. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:

Menjetek mar privatba, tonkreteszitek a kerdest, pedig kivancsi lettem volna ra!

Koszi!

2013. okt. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!