Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szakítsak a sráccal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak a sráccal, hogy ne bántsam meg?

Figyelt kérdés
26 éves lány vagyok, a srác meg 27 éves. Most a napokban lenne fél éve, hogy járunk, de az utóbbi 1-2 hétben már nem érzem jól magam a kapcsolatban, de Ő minden nap szépeket ír, meg hogy így meg úgy szeret, és tényleg boldog velem. De én már nem érzek ilyet, de nem is szeretném megbántani, mert fiú létére nagyon érzékeny. Most mit tegyek, szeretnék tovább lépni, mert ez már kellemetlen nekem.

2013. okt. 22. 10:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Te jobbat erdemelsz. Olyat, aki melyebben tud szeretni, mint en.
2013. okt. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Neeee , nehogy olyan sablon szovegekkel , mond el neki oszinten , hogy mar nem erzed magad jol ebben a kapcsolatban ...
2013. okt. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szakíts. Olyan nincs, hogy nem bántod meg.

Mindig sérül a másik ha szakítunk vele.

Ez ilyen.

2013. okt. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Gondolom az hiányzik neked, hogy az érzékeny barátodban nem látod igazán a nő számára támaszt jelentő erős, jellemes férfit.


Megmondhatod konkrétan is. De ha nagyon finoman akarod felvezetni, akkor az alábbi film közös megnézését ajánlom:


Közelebb (Closer)

[link]


Férfi

2013. okt. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Előző folyt...


Férfi főszereplői Cliwe Owen (tökös, menő, férfiúi ösztöneit felvállaló doki), Jude Law ( érzelmeskedő, taktikázó művész)

2013. okt. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nagyon fontos dolgot mondok neked, amit úgy látszik, még nem tudsz. Ha te szakítasz, de ő nem akar, akkor mindenképp megbántod. Nincs olyan, hogy valaki ne sérüljön egy ilyen szituációban, de igazából a te dolgod nem az, hogy egyáltalán ne okozz fájdalmat, hanem hogy minimalizáld.


Az első által beírt szar hányinger szövegek erre nem alkalmasak. A leginkább a tiszta, egyszerű, vádaskodástól mentes, támadás nélküli módszer a legjobb. Tehát semmi olyan, hogy „azért mert nem vagy képes erre meg erre” vagy „azért, mert te ezt meg ezt csinálod”.


Egyszerű tények: „Nem érzem jól magam a kapcsolatban. Sajnálom, de így alakult. Nem tudom megmondani az okát.”


Ha támad, akkor ne visszatámadj, hanem háríts. Ha elhatároztad magad, ne engedj az ilyen de még utoljára, de még próbáljuk meg stb dolgoknak.


Pl.:

Ő: De hát miért? Hol hibáztam?

Te: Nem tudom megmondani. Nem hibáztál, de nem illünk össze.

Ő: De hát azt mondtad, hogy…

Te: Sajnálom, de másképp alakult.

Ő: Mert mit képzelsz magadról jobb lesz neked?

Te: Abban bízom.

Ő: Nagyon meg fogod bánni. senki más nem fog így szeretni stb

Te: Lehet, de akkor sem szeretném ezt most folytatni.

Ő: Inkább gondolkodjunk egy hétig.

Te: Nem. Ez végleges.

Ő: És ha megváltoznék / többet engednélek bulizni / rendesebb lennék??? stb

Te: Sajnos ez már nem segít.

Ő Megváltozom a kedvedért.

Te: Nem szeretném.

Ő: De azért néha átjössz filmet nézni?

Te: Nem.

Ő: Nem lesz senki akit szerethetnék.

Te: Sajnálom, hogy így érzed, de én akkor is rosszul érzem magam a kapcsolatban.

Ő: Öngyilkos leszek.

Te: (Nem biztatod, nem lebeszéled, nem teszel úgy, mintha nem vennéd komolyan, de valójában tudod, hogy nem gondolja úgy.): Ez esetben nagyon hiányoznál a szüleidnek és a barátaidnak, akik magukat vádolnák.

Ő: Tudnák, hogy miattad lettem öngyilkos.

Te: Ők is tudnák, hogy ez a te döntésed, emberek milliói szakítanak nap mint nap, de nem lesznek öngyilkosok.


Lehet hogy nagyon fog vergődni, de neked annál erősebben és tisztábban kell mindenféle alku nélkül képviselni, hogy vége.


TILOS mondatok:


Biztos jön valaki helyettem. (Mert ezt nem tudhatod biztosra, tehát egyértelmű hazugság.)

Jobbat érdemelsz. (Mert ezzel azt sugallod, hogy ő nem tud magának választani, márpedig épp azt érzi, hogy téged választott.)

2013. okt. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 TheHope ***** válasza:
Finom félrevezetés...cöhh. Ha már így is úgy is fájni fog neki,legalább úgy alakuljon,hogy tudja a barátnője őszintén a szemébe mondja. Nem pedig utalgat,meg ilyenek. Az életben minden mulandó a szerelem is. Ezt el kell fogadni. Ha valóban szeret nem akarná,hogy boldogtalan légy és ez alapján tudná,hogy valóban így a legjobb Nektek.
2013. okt. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nincs olyan megoldás, amivel ne bántanád meg valamennyire.
2013. okt. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
"Majd hívlak!" ;D
2013. okt. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyébként, tényleg azt látom, hogy a húsz alattiaknál már az sem triviális hogy kapcsolatot szakítással szokás zárni, csak egyszerűen újba kezdenek, a régi randimeghívásait meg lerázzák.
2013. okt. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!