Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, miért jön be nektek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért jön be nektek, ha valaki ostoba, tanulatlan bunkó, nagyon alacsony, és állandóan sajnáltatja magát? Elsősorban 20 alattiak válaszát várom.

Figyelt kérdés
Most kezdtem a gimit, és egyre több ilyen kis gyökér ismerősöm van.

2013. okt. 22. 18:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
71%

sőt, nekem inkább az volt a fontos, h művelt legyen egy pasi :D gondolhatod, meg is kaptam a magamét, h beképzelt vagyok, felsőbbrendűnek érzem magma, blabla.. mindezt cask azért, mert voltak ambícióim.. de aztán sikerült találni egy értelmes pasit:):PP


első vok:PPPP

2013. okt. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Remélem, találok majd én is hozzád hasonlót.
2013. okt. 23. 07:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!