Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért akarok mindenivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarok mindenivel lefeküdni?

Figyelt kérdés
Már 3 éve van barátom akivel nagyon csodálatos minden és mindent megkapok tőle. Mégis van több fiú ismerősöm és vagy beléjük szeretek vagy dugni akarok velük. Voltam már több fiúval de nem a kíváncsiság miatt van szerintem. Hűséges vagyok még soha nem csaltam meg a barátomat, ez csak egy érzés amit nem akarok! Mit tudok tenni ? 20/L

2013. okt. 27. 19:55
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Lábtörlőnek jól lennél, annyira egy ribizli vagy...
2013. okt. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Nem vagy ribi, ne hallgass az elozo hulyekre. csak faj nekik, hogy veluk senki sem akar lefekudni.

28 vagyok es kb annyi idosen en is hasonlokat ereztem. en huseges voltam az aktualis paromhoz, inkabb szakitottam ha mas jobban kellett. ennyi idosen (hiaba erzed ugy h erett vagy) siman erezhetsz vonzalmat egyszerre tobb srac irant. amugy az nem szerelem. csak kemia.

a baratnom viszont ugy erezte siman jar neki ha egyszerre tobb fiuval kavar. volt egy allando meg jo par mellette.

most 28 evesen allando kapcsolatunk van mindkettonknek. neki kicsitt nagyobb volt a "hirneve"en meg

a husegem miatt elszalasztottam egy jo pasit. akkor bantam ma nem izgat, jobb a szerelmem mindenkinel.

Te dontesz h. melyik utat valasztod. :)

2013. okt. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 Szergej55 ***** válasza:
Mert segg nőtt az agyadban. Bocs, értelmesebb magyarázat nem jutott eszembe hirtelen.
2013. okt. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Riboszóma vagy!
2013. okt. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
A 12-ES IS HASONLÓ CIPŐ
2013. okt. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
# 12-sel megtalálták egymást!
2013. okt. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Mehetnek együtt fszkarbantartásra!
2013. okt. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Ismerős helyzet csak nekem még az is belejön , hogy lányokkal is lennék szívesen. Ettől függetlenül én sem léptem félre soha, pedig akaratlanul is megcsókolnék minden számomra helyes pasit és csajt. Közben imádom abarátom, szerintem csak kíváncsiság de lehet, hogy számodra egy nyílt kapcsolat lenne megfelelő, bár nekem nem menne, pl van olyan lány akinek én is tetszem de nem vagyok képes vele bármit csinálni mert a barátom itt van nekem. Gondolom te se mennél bele abba, hogy megcsald a barátodat. Gondolj minden jó percre a kapcsolatotokbol és arra, hogy mennyire szereted, amikor kísértenek a gondolatok.
2013. okt. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Amúgy úgy fikázzátok itt a kérdezőt, mint egy csapat ovis kisgyerek :)
2013. okt. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
12/19nek igaza van. Lehetne kotorni a lelkedben, hogy miért érzel így, de minek? Ne fojtsd el a vágyaidat és fogadd el magad! Normális vagy és ettől lehet még/majd "normális" kapcsolatod. Azt a faszt, akit ez zavar, amúgy is jobb elkerülnöd! F53
2013. okt. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!