Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ennyire kellettem volna csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire kellettem volna csak neki?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lehet kicsit hosszú lesz de próbálom rövidre fogni..

Szóval tavaly új iskolába kerültem, majd ott megismerkedtem egy nagyon csinos kedves lánnyal.. Eleinte nem nagyon beszélgetünk, de a szem kontaktus megvolt! Majd október eleje fele egyedül ült én pedig megragadtam az alkalmat és mellé ültem. Nagyon jól kijöttünk egymással! Másnap a suliban hátra ültem és előre hívott ( hogy üljek mellé) A barátnője akkor már jött suliba, de egész nap velem dumált a barátnője pedig csak ült meg sem szólalt.. (gondolom féltékeny volt, + még bunkózott is)

Idő közben összeveszett a 2 lány.. és akkor szinte szabad utam volt (vagyis csak lett volna)

A barátnője elkezdett kitalálni rólam dolgokat, és ő ezt elhitte.. Persze nem volt igaz.

Aztán elhívtam hozzánk megbeszélni a dolgokat és kibékültünk.. Amire nem számítottam az pedig megtörtént, rám mászott és megcsókolt. (Fura volt)

Kb 7 hónapon keresztül jobban voltunk, minden nap beszéltünk kerestük egymást.. Majd jött a nyári szünet és hirtelen minden megváltozott.. Nyáron alig beszéltünk sőt szinte semmit..

Szeptember óta a suliban, sőt e-mailen se beszélünk közben kibékült a legjobb barátnőjével is.. Azóta engem le sem sz/\r. Mintha idegen lennék számára vagy én nem tudom..

Tegnap ráírtam, és úgy csinál mint ha nem történt volna semmi közöttünk lekezel, flegmázik velem, 1-2 szavakban válaszol vissza. A suliban állítólag tetszik neki egy másik srác.. A barátnőjétől hallottam.:D

Az kimaradt, de van 2 éves párkapcsolata.. de az szinte csak a pénzről szól (állítólag nem boldog mellette, de még mindig együtt vannak..)

Most komolyan csak ennyire kellettem volna a csajnak? Ki akart próbálni.. Mint írtam a csók után is beszéltünk, csak nyáron romlott meg a "kapcsolatunk".



2013. okt. 28. 17:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%
A nők már csak ilyenek.
2013. okt. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nők, ugye...

Ha 2 éves párkapcsolata VAN akkor eleve nem akart tőled semmit csak ott akkor jó voltál lelki szemetesládának és feszültséglevezetésnek.

2013. okt. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
54%
Sajnos ilyenek a nők, ez már csak így van, kisregényeket lehetne írni az ilyen témáról!
2013. okt. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Most komolyan, neked ez a csaj kell, akinek van párkapcsolata, ami csak a pénzről szól + a suliban másvalaki tetszik neki + veled is kavart a kapcsolata mellet + bunkózik, és flegmázik veled?


Amúgy szerintem konkrétan semmire nem kellettél neki, most mi van? Csak megcsókolt, nem? Szórakozott, most meg már van más dolga, nyáron is volt más dolga, nem érdekled.


Na szóval... pasikák... ti is keressetek normális lányt inkább.

2013. okt. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A pont a 2-es hozzászólónál. Ennyi. Még azt hagy kérdezzem már meg hogy hány évesek vagytok? Meg hogyhogy a pénzről szól 2 éve a csaj párkapcsolata???
2013. okt. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem lelkiztem vele soha.. Csak elmesélt egy két dolgot a magánéletéről.:D De lehet én szúrtam el.. Mert nem akartam lépni mivel volt barátja.
2013. okt. 28. 17:39
 7/13 anonim ***** válasza:

Persze, és még te szúrtad el.... :DD

Nem tudnál lemondani róla? Hiszen látod, hogy milyen lány.... Nem zavar? Akkor megérdemled.

2013. okt. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hát én gondolom úgy.. Mivel ha NEM ÉRZI VALAKI MELLETT JÓL MAGÁT akkor minek van vele? A srác pénzes.. igaz ők sem olyan szegények..:D
2013. okt. 28. 17:40
 9/13 A kérdező kommentje:
Nehéz lenne elfejteni, minden nap látom..:D Megpróbáltam túl lépni rajta de nehéz.
2013. okt. 28. 17:41
 10/13 anonim ***** válasza:
Te korrekt voltál, ha nem tepertél nála, de azért mégis jelezted felé, hogy érdeklődsz iránta, így ha ki akar lépni a kapcsolatból miattad, megteheti. De ez a lány semmi ilyesmit nem tervezett, gondolom csapong ide-oda, tipikus kis pics@, már bocs.
2013. okt. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!