Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 16 éves vagyok és attól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves vagyok és attól tartok kezdek beleszeretni egy 33 éves férfiba! Most mégis mit tegyek?

Figyelt kérdés
Két hónap múlva leszek 16, és úgy érzem nagyon megkedveltem egy férfit, aki 33 éves. Eddig azt hittem, hogy 22-25 év körül lehet, egy tízest simán letagadhatna. De most megtudtam, hogy 33 és mintha sokkot kaptam volna. Így most már biztos, hogy nem lehet esélyem, hiszen egy 33 éves ember nem vállalna fel maga mellett egy gyereket. Tudom, hogy ez az igazság és meg is értem, elfogadom. De mégis, hogyan csitítsam el ezt az érzést? Még sosem voltam szerelmes, és őt az utóbbi időben túlságosan is megkedveltem.
2013. máj. 24. 20:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Honnan ismered? Ha naponta látod, nem lesz könnyű.
2013. máj. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
vársz 2-3 évet és meglovagolhatod
2013. máj. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Szerencsére nem naponta, csak hetente egyszer-kétszer.

És ő nem magyar, így angolul kommunikálunk.

2013. máj. 24. 20:54
 4/13 anonim ***** válasza:
szedj fel egy hozzád illőt
2013. máj. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Naponta készítsd el a házi feladatod csillagos ötösre. Légy osztályelső. Komolyan, én nem trollkodom. Az legalább eltereli a figyelmed és még okos is leszel! Aztán akkor belátod, hogy ugyan kislány nem ismered te ezt a 33 éves férfit, akkor hogy szerethetnéd? Biztos nem visz naponta magával, hogy bemutassa az életét...
2013. máj. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
próbáld elfelejteni tudom, nem lesz könnyű
2013. máj. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

De hogyan felejtsem el? Jön a nyár, nem lesz mindig házi feladat. :-(

20:54 köszönöm az ötletet, de már most osztály első vagyok. :-) De ettől függetlenül teljesen egyet értek veled, nem is ismerem. Nem biztos, hogy az, akinek látszik.

2013. máj. 24. 20:58
 8/13 anonim ***** válasza:
Jó akkor a nyelvtechnikád, ha így megértitek egymást.
2013. máj. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Próbáld meg lefoglalni magad valahogy. Olvass, nézz horrorfilmeket (azokban legalább minimális szerelmi szál van, ha van egyáltalán), járj össze a barátaiddal, gazold ki a virágágyást, szokjál rá subeta.net-re, keress új hobbit magadnak stb.


A külföldiek amúgy is bonyolultak tudnak lenni: nyelvi akadályok, félreértések, kulturális különbségek, vallási különbségek...

(24L, 1db külföldi pasival)

2013. máj. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mivel én nagyon profin megtanultam németül (szaknyelvi viszgám meg felsőfokúm volt) már mielőtt kimentem Némnetországba egyetemre tanulni, engem nem zavart, ha külföldi (német) a pasi.
2013. máj. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!