Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a megoldasa ennek a tortene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mesike92 kérdése:

Mi a megoldasa ennek a tortenetnek? Mik az opciok?

Figyelt kérdés

Nehany honappal ezelott, mar irtam ide egy kerdest ugyanezzel a temaval kapcsolatban es kaptam hideget-meleget persze.


A szituacio: Baratom van 2,5 eve. Az egyetemrol egy sraccal elkezdtunk randizni ekozben meg tavasszal, lefekudtunk stb. Szerelmesek lettunk egymasba.

A baratommal kijottunk kulfoldre. Kiderult a dolog, hogy megcsaltam. Nagy kiakadas. Haza akart kuldeni, de vegul nem tortent meg.

A sraccal tovabbra is tartom a kapcsolatot, napi szinten. Jelenleg kijott latogatoba a haverjahoz, ugyanabba a varosba, ahol a baratommal vagyunk.

A srac kozolte, hogy nem akar tovabb a "szeretom" lenni, ezert dontenem kell. Januarban lenne eselyem lelepni innen.

Mit valasszak? Maradjak, es szenvedjek tovabb jo korulmenyek kozott meg juniusig, vagy menjek haza azzal a sraccal akibe szerelmes vagyok vissza a sima egyetemista eletbe?


Koszi a valaszokat.



2013. okt. 31. 19:06
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
mindjárt sajnállak a problémád miatt, te r.i.b.a.n.c :D
2013. okt. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem gyere vele haza. Mindenkinek jobb lesz.
2013. okt. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%
közhely, de: hallgass a szívedre :)
2013. okt. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Most így hirtelen nincs nálam annyi zsebkendő, hogy ez miatt elsírjam magam.


Meg van rólad is a véleményem meg a papucs barátodról is!!!

2013. okt. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ez PONTOSAN az az oldal, ahol kifejtheted a velemenyed! Szoval hajra, ne sajnald a szavakat :)
2013. okt. 31. 19:16
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésed nem is kérdés. Csak azért vagy a barátoddal, mert jók a körülmények? Nagyon gusztustalan vagy, nem házasok vagytok, hogy ilyeneken kelljen gondolkodnod, nem kell várnod semeddig, most is elindulhatnál, ha akarnál, az a helyzet, hogy a másik fiút sem szereted őszintén, mert akkor nem taktikáznál, hanem már régen őt választottad volna, remélem előbb vagy utóbb erre majd ő is rájön, de inkább előbb. Lehánynálak.
2013. okt. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azért kezdtél mással szexelni, mert a barátodat képtelen voltál kielégíteni? Az új fiúdat sikerül? Eddig még az esküvődet tervezted, erről írogattál ki kérdést, most meg más farkal és még büszke is vagy rá, nem érzed gusztustalannak? Alig vagy 20 éves és csak azért vagy valakivel, mert kell a külföldi lehetőség, korábban már írtad, hogy mindenkinek más a r ibanc definíciója, de szerintem te mindenki számára egyértelműen r ibanc vagy. Gondolkozz el egy kicsit.
2013. okt. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jegyezzétek, hogy mennyiben "fájsz" jelenleg a "barátodnak", és persze valld be, hogy el akarod hagyni, de (bár nagyon nem érdemled meg) támogasson, míg találsz munkát és elköltözhetsz tőle. Aztán kezdd el törleszteni az adósságod. Hogy a másik fiúval mit kezdesz, a te dolgod, talán időközben rá is jön, hogy lotyóra nincs szüksége, és nem akar majd tőled semmit.
2013. okt. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
ha nem szereted a barátodat minek húzod az idejét szakíts vele ne tartsd fel mert te élvezkedsz rajta hogy jó körülményeket teremt neked hagyd békén meny a kisfiúhoz és hagyd hogy a mostani párod találhasson valakit aki tényleg szereti
2013. okt. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!