Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek bejövök neki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bejövök neki? (többi lent)

Figyelt kérdés
Edzésről van egy lány, akit hazakísértem egy nap, és amikor a barátai elmentek, nem akart ott hagyni egyedül, pedig én mondtam neki hogy nyugodtan elmehet, nem fogok haragudni, de ő nem akart. Ezért az ő biciklijén hazavittem, aztán én is hazamentem. Ma apámtól amikor mentem hazafele megláttuk egymást, köszöntem neki ő rám mosolygott, és ő is köszönt.

2013. nov. 3. 00:11
 1/10 anonim válasza:
100%
Lehet, de az is meglehet, hogy csak barátként tekint rád.
2013. nov. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 zotanbro ***** válasza:
hát beszelgess vele es kiderul )
2013. nov. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem kizart
2013. nov. 3. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Farkas András D. válasza:
Lehet, hogy egy meleg barátot keres, ki akar rabolni, fel akar áldozni, nem is lány, nem is ember, a tescoban dolgozik. Soha nem tudhatod mit hoz az élet.
2013. nov. 3. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Papír Tapír válasza:
52%
Az is lehet, hogy csak tanulmányozza a szokásaidat, hogy később könnyebben tehessen el láb alól. Amit csinál az egy ismert bérgyilkosi stratégia első lépése... Az egyik barátomat így vesztettük el *szipp*
2013. nov. 3. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

50-50%...ki tudja...beszélgess el vele többször és rá fogsz jönni. :)

Egyébként mikor tini voltam mindenkivel (fiúkkal/lányokkal) nagyon kedves voltam, udvarias, figyelmes...feszt mosolyogtam. Ha szép szavakkal illettek, akkor elpirultam, ha lány mondta, ha fiú...nem számított. És szinte minden egyes mondatot megjegyeztem, amit a másik fél mondott, annyira, hogy fejből szóról-szóra vissza tudtam mondani...még születési dátumokat is. Erre azt hitték, hogy tetszik nekem ez meg az... :D Holott rohadtul nem erről volt szó, pusztán emberként tekintettem rájuk és kedveltem őket és kevés önbizalmam volt, így jól estek a szép szavak :)

Aztán mikor ténylegesen szerelmes lettem, rájöttem, hogy b. szki nem pazarolhatom el minden egyes számomra kedves emberre a teljes energia készletemet, csak arra, akibe szerelmes vagyok, mert sajnos, akivel kapcsolatot kezdünk nem fog már örülni mások felé mutatott (legyen akár lány, akár fiú) túlzott kedveskedésnek. Szerintem ez k. urva gáz :( de hát ez van. Levetettem a "kislány" szerepet és felöltöttem a "nő" szerepét. Így sok barátot el is vesztettem... és a párom kapja jelenleg a figyelmem 80%-át, a többit a maradék 7 milliárd ember.

Ezt azért írtam le, mert több ilyen lány bolyong a Földünkön. A kérdésedre a választ meg csak úgy tudhatod meg, ha alaposan megismered az illetőt, aztán rájössz, hogy "bejössz-e" neki. :)

2013. nov. 3. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Besszélgess vele. Onan ki fog derülni
2013. nov. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm a válaszokat :)
2013. nov. 3. 12:21
 9/10 goznori válasza:
Beszélgess vele, minél többet, érdeklodj utána(keresd) legyel vele kedves és akármi lehet belőle:)
2013. nov. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jaaj, olyan édes, ha egy fiúnak tetszik egy lány, és azon fáradozik, hogy jót tegyen neki, mosolyt csaljon az arcára*__* szerintem nyugodtan vállald fel az érzéseidet, de előbb bizonyosodj meg róla, hogy ő is kedvel téged, és nem csak mint barátot:) bár szerintem te is tetszel neki:) remélem, összejöttök vagy valami:33
2013. nov. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!