Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a fiú szakított akkor már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a fiú szakított akkor már nem is fog többet keresni?

Figyelt kérdés
Nagyon csúnyán lett vége, és ő szakitott velem, mégis várom hogy keressen v vmi. Tudom hogy nem tenne jót csak fura hogy nagyon szerettük egymást és igy kibirja. Vagy lehet hetek után fog majd még?
2013. okt. 31. 14:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Minek keressen?!
2013. okt. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
talál mást
2013. okt. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
értem de hosszú ideig voltunk együtt és nagyon durván elbánt velem, legalább egy bocsi vagy vmi
2013. okt. 31. 14:32
 4/7 anonim ***** válasza:
Épp ezért nem fog.
2013. okt. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
találsz majd mást ne foglalkozz vele
2013. okt. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Elképzelhető,hogy még keresni fog,főleg a szex miatt.
2013. okt. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Megértelek kedves kérdező. Velem is szakított a barátom és én is várom, de semmi... Még egy sziát se mondott, el sem búcsúzott tőlem csak lelépett egy másik lánnyal.

Így hogy van neki más szerintem nem fog keresni pedig nagyon örülnék neki én is. De sajnos ez van. Szerintem ne éld bele magad, ne reménykedj így nem ér csalódás. Ha meg mégis keresne annál jobban fogsz neki örülni :)

De sajnos nagyon kicsi az esélye hogy fog. Attól is f ügg miért szakitottatok. Ha azért mert már nem szeret akkor nem fog :(

2013. okt. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!