Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltatok már úgy, hogy nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már úgy, hogy nagyon szerettetek valakit, de téged nem tudtak úgy viszont szeretni, de nem tudtatok lemondani róla?

Figyelt kérdés

3 éves kapcsolatban vagyok, mindig én voltam aki jobban szeret, részéről is sok szépet kaptam, voltak nagyon jó és kevésbé jó időszakok, volt hogy éreztem hogy tényleg szeret, de olyat is hogy terhére vagyok.

Viszont én most kezdek besokkalni, hogy nem halad úgy a kapcsolatunk ahogy szeretném, fáj, hogy ő nem érzi ugyanazt irántam!

De nem tudok lemondani róla, egyszerűen nem tudok felkészülni arra, hogy elveszítsem, valami nem enged elszakadni, valami annyira megfogott benne...


Miért ilyen igazságtalan az élet? Hogy lehet az, hogy úgy érzed ő a mindened, tökéletesen összeilletek, de ugyanabban a kapcsolatban ezt a másik nem érzi? Mitől függhet ez?


Ha valaki volt ilyen helyzetben, kérem írja le a tapasztalatait, hogy alakult a kapcsolat, mennyi ideig lehet így élni?


2013. nov. 6. 22:14
 1/5 anonim válasza:
sorstárs :) elég nehéz kb plátói szerelem
2013. nov. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
18 évesen jött az a szerelem az életembe. Ugyanúgy voltam vele, mint te. 4 és fél évig kitartottam jóban rosszban, majd jött a nagy Ő, az ő életébe, és elhagyott engem.
2013. nov. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha három évig együtt voltatok, akkor őt is köti valami hozzád.

Kérdés, hogy mennyire tudjátok ezt felnőtten kezelni. Legjobb megoldás talán az lenne, hogy egy kis idő külön, mindenkinek szabad kéz. És akkor mindenkinek meglenne a lehetősége, hogy elgondolkodjon a kapcsolat fontosságán.

2013. nov. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Keservesen de lezártam én is egy ilyen kapcsolatot. Adjatok esélyt egymásnak, hogy megtaláljátok azt akivel tényleg kölcsönösek az érzelmek.
2013. nov. 7. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Voltam ilyen helyzetben, és arra jöttem rá, hogy ha mindig arra koncentrálok, hogy mit NEM kapok meg a másiktól, akkor folyamatosan hiányérzetem lesz. Arra kellene inkább koncentrálni, hogy mit kapok, mert lehet, hogy ő másképp tudja kimutatni a szeretetét, és ha folyamatosan azt kommunikálod felé, hogy semmit nem nyújt, amire te vágysz, akkor még amit egyébként szívesen és önként adna, azt is leértékeled!

Simán lehet, hogy pont ugyanúgy szeret, csak nem tudja kimutatni, vagy nem úgy mutatja ki, ahogy te szeretnéd.

Próbáld meg, hogy arra koncentrálsz, hogy mit kapsz tőle, ezt folyamatosan visszajelzed, hogy jólesik, és ha ez megvan, akkor érdemes arról is elbeszélgetni, hogy mire vágynál MÉG. De ennek tényleg előfeltétele, hogy tudd értékelni azt is, amid már VAN!

2013. nov. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!