Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Melegek és leszbikusok! Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek és leszbikusok! Ti mit szerettek jobban: ha a párotok hasonlít hozzátok (akár külsőre is), vagy inkább ha minél különbözőbbek vagytok? Miért?

Figyelt kérdés

2013. nov. 15. 17:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
81%

Belsőre fontos, hogy hasonlítsunk. Nekem az lenne az ideális, ha ugyanolyan zenét hallgatnánk, hasonló lenne az érdeklődésünk stb. mert így sokkal jobban el lehet tölteni az időt kettesben, és jó beszédtémáink is lennének. A jövőkép egyezése is fontos abból a szempontból, hogy ki hol akar lakni, mert ugye egy idő után össze kell hogy költözzünk.

Külsőre nem kell teljes hasonlóság, nekem nem is számít nagyon a külső. De ha kb. olyan magas lenne mint én, és ugyanúgy sötét hajú mint én, az is jó lenne. :D

18/leszbikus

2013. nov. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Szerintem a különbségek izgalmasok! :)

Én visszahúzódóbb, csendesebb, de belsőre mégis fiúsabb lány vagyok, mellém jobb egy energikusabb, tüzesebb leányzó, aki kezdeményező. :) Külsőre meg csak fogjon meg valamivel. :D

2013. nov. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
2013. nov. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
nekem a hasonlóak tetszenek!
2013. nov. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Mindig a hasonlót kerestem, külsőre is, belsőre is. Alap, hogy legyen közös érdeklődési körünk, nagyjából egyezzenek az értékeink, legyünk egy "szinten". Nem baj, ha más dolgokban különbözünk, de az az ideális, ha valamennyire egy irányba haladunk.
2013. nov. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat:) különösen örülök annak, hogy viszonylag sok biszexuális írt;) Úgy látom, inkább a hasonlót szeretitek. és ahhoz mit szólnátok, ha történetesen a keresztneve is ugyanaz lenne, mint nektek?
2013. dec. 1. 10:29
 17/17 anonim ***** válasza:
33%
Magyarán olyan partner kell,akivel a szex olyan lenne ,mint a maszturbálás.Érdekes...
2013. dec. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!