Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Viharos, se vele se nélküle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viharos, se vele se nélküle kapcsolat (több mint egy éves). Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Az utolsó hónapokban nagyon eldurvultak a veszekedések,3x szakítottunk aztán mindig újrakezdtük..Minden apróságon összekapunk annyira ki vagyunk éleződve egymásra..De mellette nagyon szeretjük egymást,és már komolynak vehető több mint 1 éves kapcsolatról van szó amit csak úgy nem bírok elengedni...Megcsalásról szerencsére szó sincs(tudtommal),de hazudozások,kibeszélések,szarkeverések,egofitogtatás,egymás megalázása rendesen ment közöttünk/körülöttünk..Ismét szakítottam vele de egyszerűen szinte képtelen vagyok komolyan elengedni mert mellette nagyon sok jó dolog volt a kapcsolatunkban és emberileg nagyon szeretem(első szerelem...) Tudnátok kicsit segíteni ha esetleg valakivel volt hasonló hogy oldotta meg,illetve mit csinálhatnék ebben a helyzetben? Köszönöm ! 18/L

2013. nov. 16. 11:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nemtudom, az ilyet egy hétig bírom max aztán kukázom
2013. nov. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

"és már komolynak vehető több mint 1 éves kapcsolatról van szó amit csak úgy nem bírok elengedni" + "Első szerelem"


Igen, segítek: Szakíts és felejtsd el!


Csak rá vagy startolva, hogy neked ez az első szerelmed! Még sosem voltál így, hogy a "szerelmed" - de mondjuk inkább úgy, a pasid, akivel sokáig közösen éltetek meg dolgokat- el kell hogy engedd, és nem akarod megtenni mert: még sose tettél ilyet, félsz a bizonytalanságtól, az újtól, és hogy nem mehet tovább a megszokottság, mi lesz ezután. De meg kell tenni, mert csak a sz---rság van! Nem lesz változás. Ezért. Aztán majd rájössz, hogy nélküle is folyik az élet, csak ilyen helyzetben még nem voltál, és félsz tőle.

2013. nov. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az aztán tényleg komoly kapcsolat, ahol 3x szakítotok. Még az első után oké esetleg, de már másodikra sem mennék bele. Látszik hogy fiatal vagy még ...
2013. nov. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ezen én is sokat gondolkodtam hogy a megszokás fog-e hiányozni és nem ez a legfőbb problémám..Maga mint ember,mint társ..Ez a baj hogy ugyanolyan makacsok vagyunk mindketten..De mellette nagyon szeretjük egymást.Ez a legnagyobb kérdés hogy ez hogy változhatna meg,lesz-e jobb érdemes-e "újraéleszteni azt a lovat" vagy már esélytelen..
2013. nov. 16. 11:43
 5/11 A kérdező kommentje:
Azok a szakítások elég durva dolgok után voltak hirtelen felindulásból,és igen sokat kellett változnia ahhoz hogy visszafogadjam..Mindig elcseszte az utolsó esélyeit,csak az utolsó(vagy utáni) pillanatban jött rá hogy változtatni kéne...
2013. nov. 16. 11:44
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem, és el vagy tájolódva, mert még nincs tapasztalatod! De jó lenne ha rájönnél, hogy olyan párt kell választani, akivel nem nyúzzátok egymást, hanem meg tudtok lenni és szerelmesek vagytok.

És hidd el, van ilyen férfi számodra is, csak nem ő. Irány keresgélni!

2013. nov. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm,valahogy megbirkózok ezzel.Tudom hogy idővel sokkal jobb lesz,csak a bizalmam eléggé elveszett a férfiak iránt..(Nem csak ebből az esetből tanulva,napi szinten hallom hogy elég sok ember értékrendjével probléma van..)De majd meglátjuk:)
2013. nov. 16. 11:49
 8/11 anonim ***** válasza:
És ti nők miből gondoljátok 10 esetből 9 esetben, hogy csak a pasinak kéne megváltoznia a ti kegyeitekért? Neked is 50%od van ebben a kapcsolatban, ne hárítsd csak a pasira a sok szarságot. Te is ugyanúgy tehetsz róla, hogy szar a dolog.
2013. nov. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Egy szóval nem írtam ilyet hogy csak ő tehet róla..Abban a helyzetben amiért szakítottunk akkor amit csinált,abban ő volt a hibás..Tisztában vagyok vele hogy én is sok mindent szúrtam el,és rosszul kezeltem dolgokat...
2013. nov. 16. 11:58
 10/11 anonim válasza:
Nos, 28évesen ugyan ebben a cipőben járok, és mögöttem áll már 3 komoly kapcsolat, abból 1 eljegyzés... és mégis, a probléma kortól és nemtől független. nagyon nagyon szeretjük egymást, de egyszerűen a makacsságunk, az önzőségünk, az egoizmusunk, az önfejűségünk újra és újra veszekedésekbe torkolt, addig addig fajulva, h párom elköltözött a közös otthonunkból, mert besokallt. nem tudtuk megbeszélni, mert akármikor ha megpróbáltuk csak egymás fejéhez vágtuk a multbéli dolgokat, hazugságokat, kerestük a miértekre a választ, így előre nem jutottunk, csak egy helyben topogtunk. hibás vagy abban, h itt jártok ahol, csak még fiatal ahhoz, h belásd a hibáidat. de hidd el, kellenek a csalódások, kell az elmúlás ahhoz, h alakíthasd magad pozitív irányba és a következő kapcsolataidhoz már másképp tudj állni. a mi helyzetünk a mai napig nem rendeződött, mert nem tudjuk elengedni egymást, de együtt sem vagyunk képesek folytatni a folyamatos sárdobálás miatt, tehát ami engem illet tisztában vagyok vele, h mi lesz a végkimenetele. engedd el, ne keresd, ha hív vedd fel, ha smst írj válaszolj, de ne adj magadból sokat. csak légy illedelmes, tisztelettudó, lepd meg, légy olyan, amilyenre nem számít, hiszen ő mindig a hisztizős énedet várja reakcióként. zökkentsd ki ebből, meglátod lesz eredménye.... bírd ki, h nem vágsz a fejéhez semmit.... csak így fog tudni igazán változni. másképp nem. ha úgy érzed, h nem vagy elég erős ahhoz, h ezt megcsináld, akkor meg hagyd, had menjen....
2013. nov. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!