Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 4 hónap után is iszonyatosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A.R. kérdése:

4 hónap után is iszonyatosan hiányzik. Nem értem miért nem múlik már el végre ez az egész. Mikor lesz már az, hogy ha rágondolok nem fájni fog hanem csak mosolygok az egészen?

Figyelt kérdés

20 éves srác vagyok 4 hónapja ért véget az első nagy szerelmem, ő dobott állítólag azért mert már nem szeret úgy mint régen. Nem múlik ez a sz*r érzés, nem tudok más lánnyal se lenni mert mindenkiben őt keresem. De ez nem állapot már 4. hónapja megy ez. Soha nem fog már véget érni?


20/F



2013. nov. 17. 23:13
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a pozitív kommenteket.
2013. nov. 19. 16:16
 12/19 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy ez akkor lesz csak jobb, ha megtalálod azt a csajt aki el tudja veled feledtetni....

Én kb 4 évig voltam így egy sráccal, akibe, mint azóta ki derült számomra nem is voltam igazán szerelmes....4 évig ilyen hullámokban mindig rámtört miatta a depressziós időszakom, és olyankor nagyon nagyon szar volt ... akkor maradt abba amikor megismertem mostani barátomat. Mintha egy csapásra kikapcsolták volna :) Legyél türelemmel én azt mondom neked, el fog majd jönni az a csaj aki a helyébe tud lépni, csak ki kell várnod :P

2013. dec. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Elméletek szerint, ha X ideig együtt vagy valakivel akkor 1/2X ideig "gyászolod" Vagyis, ha 2 évig jártatok, akkor ~ 1évig még "keresed"... mindig kevésbé.

Én is anno' 25 hónap után szakítottam, és tényleg ~ 16 hónappal később ismertem meg a jelenlegi Párom. Ennek lassan 7 éve. :)


Fel a fejjel! :)

2013. dec. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nekem 1 év kapcsolat után volt 2 év gyász. Nem tagadom,hogy voltak depressziós pillanataim, amikor megkérdeztem magam, hogy valóban jól döntöttem-e? Azt hittem sokáig, hogy csak rosszabb lesz ezek után nem találok olyat, mint ő. De megérte várni, egy sokkal jobbat találtam. És ezt kívánom neked is tiszta szívből!
2013. dec. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Én nem szeretnék 2 évet várni arra, hogy megint szerethessek.... :(
2013. dec. 19. 20:25
 16/19 anonim ***** válasza:

Ezt sajnos nem mi döntjük el:(

Nekem összesen 3 volt mert 2 év gyász, 1 év alatt meg sorra olyanokkal találkoztam, akikbe sose tudtam volna beleszeretni.

2013. dec. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

"Alattomos és csak néha bukkan fel de akkor nagyon rossz."

Látod, ez már a gyógyulás jele. Ezek a néhák idővel egyre ritkulnak, aztán végképp elmaradnak.

"Én erős jellemnek tartom magam..."

Az erős jellem leteszi a cigarettát, pedig előzőleg láncdohányos volt. De az, hogy letette, nem jelenti azt, hogy nem szenved a hiányától. Szenved, de elviseli.

2013. dec. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Nagyon okos vagy, hogy általánosítgatsz......
2013. dec. 21. 13:13
 19/19 anonim válasza:
Velem is pont ugyanez van most. Én azt hiszem életem szerelmét találtam meg (első szerelmem) és szakított velem értelmetlen indokok miatt :( 1 hónap után már azt írta ne írjak neki mert már nem szerelmes belém és letiltott kíváncsi lennék hogy neked kérdező sikerült-e már továbblépned de nagy valószínűséggel már nem használod ezt az oldalt :( 19F
2016. aug. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!