Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hagytatok el már olyasvalakit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagytatok el már olyasvalakit, akit szerettek, egy olyanért, aki sokkal jobban tetszett?

Figyelt kérdés

2013. nov. 18. 23:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem meg az vesse az első követ valakire, akinek még nem tetszett meg más amikor épp kapcsolatban volt. Emberek vagyunk, nem robotok. Mindenki annyira tudja játszani az álszentet, hogy hihetetlen.. közbe meg....

Persze valóban gáz, ha valaki folyamatosan ezt játsza el, de mindenki a hibáiból tanul, senki sem tökéletes.

2013. nov. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Utolsó, mindenkinek tetszett már meg más miközben kapcsolatban volt, csak nem minden olyan, hogy el is hagyja érte a párját. Aki szeret nem hagy el. Ez igaz. Ha meg nem szereti szakítson...

De az, amit manapság sokan csinálnak hogy a párjuk mellől kikacsintgatva várják az utódot akivel leléphetnek... ez undoritó gusztustalan gerinctelen dolog. Kapcsolatfüggő gyáva és gyenge jellemű emberek csinálják.

2013. nov. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ha én szeretem a párom és megtetszik más nem csinálok semmit. Nézek máshová és még véletlenül sem állok le vele ismerkedni..lehetőséget sem hagyok hogy elszeressen valaki a páromtól.

Kell tudnunk parancsolni magunknak. Tetszik nekem sok minden térdig érő csizmák pl egytől egyig de ha már van otthon nem veszek másikat. Lemondás...erről is szól az élet...

Minden attól függ mennyire szereti az engem a párját.

2013. nov. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!