Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan pezsdíthetném fel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan pezsdíthetném fel a kapcsolatunkat, (nem szex! ) hogy még mélyebb legyen köztünk a kötődés, még szerelmesebb legyen belém?

Figyelt kérdés
Valami új dolgot szeretnék a kapcsolatunkba, hogy ne hűljön ki, és még jobban belém szeressen. Nem bírnám elviselni a gondolatot, hogy egy idő után esetleg megun, vagy más lány kell majd neki vagy bármi ami tönkreteszi a kapcsolatunkat...tudom, hogy szeret és akkor nem tenne ilyet, meg bízok benne, egyszerűen csak valami újat szeretnék, megmutatni neki hogy ilyet is tudok és lenyűgözni vagy nem is tudom, remélem értitek mire gondolok.
2013. nov. 6. 22:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Te miért irsz nőként, mikor pasi vagy?:D
2013. nov. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha pasi vagy ha csaj ittvan par tanacs...vegyel neki viragot egy szal rozsanak is ugy tudunk orulni mint majom a farkanak :-D nezz a szemebe melyen es mondd hogy szeretlek. huzd oda magadhoz akarhol vagytok. csokold meg batran barhol!! hulyeskedjetek egyutt,bunyozzatok finoman,csikizzetek meg egymast,zuhanyozzatok egyutt forron es erzekien , buzditsatok fel a vagyakat .
2013. nov. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#1-es, én is erre gondoltam ... furcsa
2013. nov. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem értem,miért hiszitek h passi lennék?:O
2013. nov. 13. 22:25
 5/5 A kérdező kommentje:
pasi*
2013. nov. 13. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!