Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tudnám végre elfelejteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám végre elfelejteni ezt az egészet?

Figyelt kérdés
Életem első szerelmét a mai napig nem tudom kiheverni,nem múlik el úgy nap hogy ne gondoljak rá.Valamivel több mint 4 évet voltunk együtt, szinte mindent megbeszéltünk egymással ,nagyon szoros volt a kapcsolatunk a legvégéig,mivel ő kibökte hogy már nem tud úgy szeretni ahogy eddig és elgge van egyedül akar lenni, persze az utolsó 2-3 hónap már szinte csak a veszekedésből állt így talán jobb is hogy vége lett.DE valamelyik nap sétálok a városban és jön egy másik srácal úgy hogy összevannak bújva, én inkább el is mentem egy másik irányba mert valószinű nem birtam volna ki hogy ne menjek neki a srácnak, és aznap este nem is tudtam aludni egész este pörgött az agyam hogy lehet ez hogy még mindig így felkavar pedig már 3 hónapja szinte nem is látom.Valamivel több mint 3 hónapja szakítottunk de akkorsem értem miért hazudott hogy egyedül akar lenni közbe meg ez van,csalódtam benne mert nagyon kétszínű több dolog miatt is de mégis szeretem mégis rá gondolok alvás elött és mikor felébredek reggel ő az első gondolatom szinte mindennap.Hogy tudnám végre elfelejteni ?Nekem is kéne valaki mást keressnem vagy mit kéne tennem hogy véget érjen ez az egész ?Ha valaki volt hasonló helyzetbe meg írhatná hogy lépet túl rajta ,a válaszokat köszi előre is! 20f

2013. nov. 19. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát már nem akart tovább egyedül lenni. Szerintem nem úgy értette, hogy most már egész életében szingli lesz...

Még kell neked idő, volt akin én is nehezen léptem túl. Nagyon nehezen. De meg kell tanulnod elengedni. Azt ne kérdezd, hogyan kell, bár tudom azzal tudnék a legtöbbet segíteni. Sajnálom.

2013. nov. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Adj hálát az Istennek, hogy véletlen utadba került a napokban, mert így megbizonyosodhatsz legalább, hogy 4 évet képes csak úgy maga mögött hagyni pár hónap után és máris új pasival van. Ne csinálj balhét, nem éri meg. Hűtsd le magad és csajozz ezerrel Öcsi. Túléled! :)
2013. nov. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mintha magamat olvasnám. Nekem is első szerelem volt nagyon szoros kapcsolat. Fantasztikus volt imádtuk egymást dúlt a szerelem jól ment minden fantasztikus volt, majd elment egyetemre ott rájött, hogy még nem is élt igazán és ki akarja élni magát meg a többi hülye dum és kijelenti, hogy már nem szeret úgy ahogy kellene. Ez majd 2 hónapja volt de én még mindig halálosan szerelmes vagyok bele. Szakításkor azt mondta nem akarok egy darabig mást erre most összejön azzal akivel már akkor is sokat bulizott mikor még együtt voltunk. Én is fossá verném a másikat. És minden egyes nap csak volt bnőmre gondolok mindig ő jár a fejemben nagyon szeretem és nem tudom elfelejteni. Ha gondolod írj privátot szívesen meghallgatlak és én is megosztom a tapasztalatomat ezzel kapcsolatban. Biztos jól esne valakinek kiönteni ami bánt.


19/F

2013. nov. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én ismerek olyat, akinek egy 3 és fél éves kapcsolatot 2 év volt kiheverni, és még most (plusz 6 év) is majdnem minden nap eszébe jut.
2013. dec. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
jaj
2016. jún. 12. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!