Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha a barátomat le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a barátomat le akarja beszélni az anyja a szexről? 4hónapja vagyunk együtt.

Figyelt kérdés

Azt mondja neki folyton hogy lassítsunk,hogy ne pettingeljünk annyit.Nem feküdtünk még le,múltkor beszéltük barátommal,hogy szeretnénk már mindketten,utána meg előállt azzal,hogy lassítsunk a tempón.Tudom,hogy az anyja beszélt a fejável,mert mondta barátom,meg mikor együtt aludtunk ő ugyan úgy kívánt és ugyan úgy pettingeltünk.

17/L


2013. nov. 18. 06:14
 1/4 anonim ***** válasza:
90%

Gondolom az anyja csak aggódik nehogy nagy vehemenciátokban véletlenül teherbe ejtsen. Mondjuk jobb módszert is tudnék attól, hogy egy 18+ fiúnak ilyeneket mondjon az anyja, hogy lassítson, mikor ott fekszik mellette a meztelen barátnője nedves puncival akkor az ész beszél persze... :)

Ha tudjátok hogy kell védekezni akkor nem kellene ennyit aggodalmaskodni, nem lehet húzni az örökkévalóságig, most mivel lesz jobb, ha jövő januárban csináljátok? Értessétek ezt meg az anyósjelölteddel, hogy tudjátok hogy kell védekezni (remélem tudjátok).

2013. nov. 18. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nem kell neki tudni róla ha kivánjátok egymást akkor csináljátok meg ne gondolkozzatok
2013. nov. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
mivel az anyja tartja el, ő mondja meg, mi legyen. ne akarjatok nagy felnőttként élni, mert nem vagytok azok.
2013. nov. 29. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anizotropikus ***** válasza:

Felnőtt gyerekeim vannak.

akkor akarjon nemi életet élni egy ember ha képes eltartani a következményt!

Én ezt mondtam nekik és ehhez tartották magukat.

Amúgy pedig csak pozitív tanáccsal éltem, mert jobb volt elkerülni pár bukfencet.

2014. jún. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!