Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szakított velem a barátnőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem a barátnőm, de ugyanúgy találkozni akar. Mit legyen?

Figyelt kérdés
Azt mondja szakítsunk , de maradjunk legjobb barátok, ugyanúgy szervezzünk programokat, ugyanúgy járjunk egymáshoz , és azzal jön , hogy nincs senkink egymáson kívül. De messze lakunk egymástól kb 200 km-re. És nem akarja megérteni , hogy nekem ez nem menne, hogyha szakítunk , akkor rendesen szakítsunk ne csak így felemásan. Közben meg bűntudatot ébreszt bennem, hogy én egyedül hagyom, miért nem lehet így stb.... Nem is mondta el mi baja van velem , csak hogy "furcsa " érzése van, hogy nem is vagyunk egy pár, csak olyanok mint a testvérek. Pont a legrosszabbkor csinálja ezt, mikor a legtöbb gondom van. Fáj, meg rossz érzés meg a sírás kerülget, de én elfogadom, hogyha már nem akar, de akkor ne keltsen bennem bűntudatot , hogy miért hagyom egyedül.

2013. nov. 25. 13:40
 1/6 moonlightsentinel ***** válasza:
100%

Csak egy csicskát akar, akit ha épp szeretethiánya van, kedvére rángathat elő, de amúgy nem akar elköteleződni mellette.


Jól látod a dolgot, ne menj bele ilyen hülyeségbe!

2013. nov. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se menj bele ilyen hülyeségekbe, főleg hogyha téged ez az egész ilyen érzékenyen érint. Mond meg neki a véleményed erről meg azt is hogyha szakítani akar szakítsatok rendesen. Ennek így semmi értelme, bűntudatod meg végképp ne legyen.

Nekem egyébként is az a véleményem hogy a szakításokból szőtt legjobb barátságoknak sosincs jó vége.

2013. nov. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért találkozz vele és beszéljétek meg személyesen a dolgot, hogy miért van vége, mit érez, miért érez úgy, stb. Ne jó kétségek között maradni egy szakítás után. Talán szakítani sem akar csak kiborult vagy neki is gondjai vannak, ez amit leírtál még kevés.
2013. nov. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De mindent tudunk egymásról. Lassan 2 éve tart ez a dolog, belefolytunk nagyon egymás életébe. Egyszerűen csak nem tart minket egy párnak, hanem inkább testvérnek.
2013. nov. 25. 13:58
 5/6 moonlightsentinel ***** válasza:
100%

"Egyszerűen csak nem tart minket egy párnak, hanem inkább testvérnek."


Ez csak egy szép megfogalmazása annak, hogy már nem szerelmes beléd. Mivel szakítani akar, ezt eddig is tudtuk.

2013. nov. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha testvérének tekint,akkor nem szerelmes nyilván,ezért akar szakítani.Viszont ugyanakkor ki is akar sajátítani téged,hogy talonban tarthasson.Ha va eszed,nem mész bele ilyesmibe,sőt,te küldöd el őt.
2013. nov. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!