Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tudnám leküzdeni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám leküzdeni?

Figyelt kérdés
A barátom olasz, nagyrészt angolul kommunikálunk, mert ugye én még nem tudok jól olaszul. Vagy, ha tudok is nem merek megszólalni elötte, mert 100% hogy tévedek. Totál hülyén érzem magam, ha rosszat mondok. Akárki más elött beszélnék/beszélek olaszul csak elötte vagy a családja elött nem merek. Félek, hogy hülyeséget mondok. Az olaszban nem tévedhetek. Imádom. Nagy bennem a megfelelési kényszer vagy nem tudom, de ez igy olyan buta helyzet.. Mit kéne tennem? :(

2013. nov. 25. 14:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeségen aggodalmaskodsz. Vagy a párodtól is elvárnád, hogy perfekt magyar legyen és még véletlenül se mondjon hülyeséget miközben a családoddal beszélget?
2013. nov. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek egy ugyanilyen párt. Fickó olasz, a lány magyar. Úgy oldották meg ezt a problémát, hogy egyrészt igyekeznek megtanulni a másik nyelvét (nem csak az egyik a másikét), más felől pedig a nő csak olaszul beszél a fickóhoz, a fickó meg csak magyarul beszél a csajhoz. Így közösen erőlködnek a másik nyelvével egy-egy beszélgetés során és mégis mind a ketten gyakorolják a nyelvet. Furfangos hallgatni, ahogy a magyar beszél olaszul az olasz meg magyarul, de remekül működik a dolog.
2013. nov. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Persze, nem várom el... De neki nem létszükséglet a magyar(csak miattam)


Igen, igen ö is tanulgat... De nagyon nem megy még neki egyenlöre. Idövel majd megoldjuk ezt is. Bár én még igy is könnyebben megtanulom az ö nyelvét, mint ö az enyémet. Köszi a válaszokat!

2013. nov. 25. 17:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne tévedj!És soha semmit ne próbálj csinálni, csak csináld!:) Gyakorolhatsz is előtte:)
2013. nov. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!