Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom szakitott 4 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szakitott 4 év után, mégis felhiv. Ez csak a megszokás lenne?

Figyelt kérdés

Én még mindig nagyon oda vagyok érte, imádom. Borzasztó nehéz ez a helyzet. Én azért még reménykedem...

Voltatok már hasonló helyzetben?


2013. nov. 12. 21:25
 1/3 anonim ***** válasza:
igen voltunk. a most már csak volt barátnőm amikor már x ideje járt velem, még akkor is hívogatta az expasija amikor nálam volt. nem voltam ideges...5 évig jártak.
2013. nov. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
igen, de én mindig leráztam, egy idő után tudatosan kerültem, hogy túllegyek rajta. nem akart tőlem semmit, de féltékenykedett, ha közel kerültem egy fiúhoz. 2 évvel később szerelmet vallott, csakhogy aztán már késő volt.
2013. nov. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

pont ugyanebben a cipoben jàrtam èn is. 4 èv utàn szakìtottunk, èn mèg odavoltam èrte, de szèpen lassan ràjottem, h azèrt keres ès hìv, mert fèlt, mert torodik velem. nem szeretett màr szerelemmel, nem akart semmit, egyszeruen nem haltam meg szàmàra a szakìtàs utàn, hanem èrdekelte jòl vagyok-e.

nem is gondolta, h ezzel csak a remènyt tàplàlja ès tovàbb tartott kiheverni. de sikerult :)

remèlem neked is minèl elobb sikerul ès talàlsz egy ùj szerelmet!

2013. nov. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!