Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Még mindig nem tudom őt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még mindig nem tudom őt hibáztatni, pedig csak így léphetek túl azt hiszem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

4 hónapja szakítottunk a barátommal, nekem ő volt az első, neki viszont már voltak előttem barátnői. Az utolsó 1-2 hónap már sajnos nem működött a legjobban, de én nagyon szerelmes voltam, mindent meg akartam tenni amit tudok, és azt hiszem hülyeséget csináltam ezzel mert talán ha időben kapcsolok és le tudok róla mondani, akkor nem fajulhatott volna odáig a helyzet hogy azt érezze, mindent megtehet, a világon mindent megbocsátok. Nem tudom túltenni magam azon hogy hagytam addig húzódni, hogy ő szakítson velem, holott ha meg akartam volna őrizni a maradék önbecsülésemet, nekem kellett volna megtennem. Ő a viselkedésemre hivatkozott, meg hogy én nem tudok változni, később meg bevallotta hogy ő a saját hibáival bár tisztában van, de nem akar változni és már nem is fog. Tőlem folyton elvárta ugyanezt, és a fejlődésről tartott kiselőadást... A viselkedésem is egyébként annak a hatására "romlott el", hogy elkezdtem érezni rajta hogy máshogy viselkedik velem, erről midjárt bővebben. A történet lényege annyi hogy az utolsó 2-3 hónapunkban nagyon összemelegedett (állítólag csak barátilag) egy lány sulitársával. (ekkor kezdett más lenni velem, nem tudtam akkor még megmagyarázni, de egyszerűen nem olyan odaadóan, szerelmesen viselkedett mint előtte pár hónappal) Most, 4 hónappal a szakításunk után ő a barátnője. Amikor én elkezdtem gyanakodni és próbáltam neki elmondani, kimutatni hogy ez mennyire fáj nekem, hogy órák hosszat beszélgetnek, mindenféle túl szépet és kedveset ír neki, mindig lerázott hogy csak barátkoznak, és arra hivatkozott hogy segít a lánynak átvészelni egy nehezebb időszakot stb, és én próbáltam hinni neki mert láttam hogy fáj neki hogy nem bízom benne. Lehet hogy valójában végig az igazság fájt neki, az hogy lelepleződött előttem hogy hazudik? Mivel most, ennyi idő elteltével azt hallottam vissza közös ismerőstől, hogy azt híreszteli már június óta jár azzal a lánnyal (miközben velem augusztus elején szakított, sőt még július végén nálunk nyaralt egy hétig)

Már egészen kezdtem elfelejteni, úgy éreztem leszek még boldog talán, tudok majd szép emlékként gondolni az első szerelemre de most úgy érzem ezt nagyon csúnyán lerombolták, nincs már semmiféle szép emlék sem, kőkeményen át lettem verve és még le is tagadja, hogy akkor velem volt. Úgy érzem magam mint aki soha nem jelentett semmit, és az összes szép dolog amit mondott meg adott, az egyszerűen megsemmisült. Hogyan lehet túllépni ha az első kapcsolatnak ilyen vége lett? :/ Úgy érzem soha többé nem merek bízni senkiben, soha nem nyíltam még meg embernek ezelőtt ennyire, mint neki. Szinte a saját szüleim sem láttak belőlem ennyit. Sorban utasítom el az érdeklődőket, mert egyszerűen bepánikolok tőlük, és ami a legrosszabb hogy még mindig magamat érzem hibásnak, hogy biztos annyira jelentéktelen voltam, és nem érdemes a szerelmére, hogy ezt jogosan tehette meg velem. Ha igaz amit hallottam és az utolsó 2-3 hónapunkban már jóformán két vasat tartott a tűzben, haragudhatnék már rá jogosan, hogy elfelejtsem végre? Úgy érzem kikészülök már annyira nem tudom őt kiverni a fejemből. Nem tinik vagyunk egyébként, illetve ő még nem egészen töltötte be a 20-at, én 1-2 évvel vagyok idősebb. (én vagyok a lány) bocsánat hogy ilyen hosszú és köszönöm akinek van türelme végigolvasni.



2013. nov. 27. 16:16
 1/4 anonim válasza:
Elég szemét volt a barátodtól, hogy csak akkor szakított veled, mikor már volt más, de sztem a legtöbb pasi ilyen. Lehetett volna legalább őszinte. Nekem az elsőt 2 év volt kiheverni és nálam igaz volt, h feleannyi időre volt szükség, mint a kapcsolat hossza, pedig ott nem volt megcsalás, legalábbis nem tudok róla. Nekem nem segített semmi (bulizás, pasizás, sport stb.) csak az idő. Ja meg nem szabad róla híreket hallanod, ezeket zárd ki valahogy, mert az mindig csak visszaránt.
2013. nov. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy elolvastad, biztos mindenkit elriaszt a szövegmennyiség. Köszi a tanácsot/véleményt, hát ha a kapcsolat hosszának a fele, (én 11 hónapot számolok mivel nekem ez annyi volt, leszarom hogy utólag mit hazudik fűnek-fának, hogy már június óta a másikkal van, velem ugyanis ezt végig elfelejtette közölni.) félek, hogy 5-6 hónap nem lesz elég hogy elfelejtsem, de próbálkozom. A kikapcsolódás és a barátok, stb, minden adott, mégis pasikhoz képtelen vagyok közeledni, vagy ha ők közelednek, automatikusan elutasító vagyok, remélem ez változni fog mert nem direkt vagyok bunkó, egyszerűen ez iylen reflex.
2013. nov. 27. 18:01
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja ez lemaradt, bocsi, hát ki akarom zárni, facebookról azonnal töröltem amint megtudtam hogy azzal jött össze aki miatt már az utolsó 2 hónapot is végig szenvedtem lelkileg. Csak egy barátnőm elmesélte mit hallott mert úgy gondolta az korrekt, ha tudom, meg talán ha meggyűlölöm érte, hamarabb elfelejtem, a gond az, hogy még így is képtelen vagyok utálni őt. Nekem viszont egészen segít a sport, imádom, csak ez kb addig tart amíg edzésen vagyok sajnos : )
2013. nov. 27. 18:03
 4/4 anonim válasza:
Szerintem akkor pár hónap és túl leszel rajta, ha már tudsz majd másra is gondolni. Egyébként igaz, ha szeretünk valakit, akkor nem tudjuk utálni, akármilyen szemét is velünk, el vagyunk vakulva. Sikeres továbblépést kívánok!
2013. nov. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!