Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy szerezhetem vissza a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezhetem vissza a barátnőm, lent több?

Figyelt kérdés
Tegnap este azt mondta nekem nem megy..mert meg mindig szereti az eyet..de tudom h engem is szeret..csütörtök betegvolt átmenetem hozzá nagyon boldog volt, penteken bementunk a városba akkor is boldog volt h velem lehet, szombaton atmentem hozzá megint szuleire johatast tettem, de miutan bementunk a varosba este ittunk meg minden kavaetunk vagy 20szor es sahj nemtudom kerlek titeket segítsetek szuksegem van a lanyra es tudom h en is neki. (Amugy azert szakitott mart a regi pasijat bennem látja)pls irjatok egyket szoveget amitol meglagyulhat a szive? Egyket jo tanacsot h szerezzem vissza olni tudnek erte..

2013. dec. 1. 08:18
 1/4 A kérdező kommentje:
Exet*bocsi fiúk, lanyok telefonrol irtam.
2013. dec. 1. 08:21
 2/4 anonim ***** válasza:

Sajnos egy ilyen lány menthetetlen, sajnálom de ez az igazság. Képtelen elszakadni az exétől és csak a szamarat látja benned amíg nincs ott a csődör és persze addig boldog amíg ketten vagytok.

Egy ilyen lánynak pont egy jó nagy pofára esés kéne és egy olyan hosszabb időszak amikor egy fiú sem pátyolgatja vagy akar a bugyijába nyúlni.

Azzal tennéd a legjobbat neki, ha kivágnád és keresnél mást, komolyan.

2013. dec. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Két út van, de kezdd azzal, hogy elfogadod, hogy már elveszítetted; mert ennél akkor már csak jobb lehet.


1. Teljesen megdöbbented azzal, hogy milyen könnyen függetlenné válsz tőle. (Tehát pont nem nyomulsz, nem erősködsz, azzal csak elüldöznéd, ellenkezést generálnál.) Ez kizökkentheti érzelmileg a jelenlegi állapotból, és elkezdheted vonzódni hozzád, és ezúttal tényleg hozzád, felismerve magában olyan érzéseket irántad, amelyeket tényleg irántad érez, nem az exe iránt.


2. Épp, hogy kitartóan keresed, de nagyon fontos, hogy olyan módon, olyan megnyilvánulásokkal, amelyek egyrészt persze nem dühítik és taszítják, másrészt nagyon megkülönböztetnek az exétől.


Te ismered, próbálj választani a kettő közül. Hajrá!

2013. dec. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Tesom, majdnem ugyan az a bajunk... Nemreg szakitottunk a baratnommel es ra egy nappal en rajottem h rossz dontes volt mert nem tudom elkepzelni ugy a napot h o nem a barinom. A szakitas okat o hozta fel-o akart szakitani- de sztem egy elhamarkodott dontes volt, nagyon is. Most 4 nappal utana ugy vagyok vele h mindenkeppen beszelni kell vele h most mi is van. Hianyzik e neki a velem eltoltott ido, megbanta e a dontest. Nagyom oszinte beszelgetest kell elvegezni, es ha a lany szivbol kimondja a 'nem'et akkor ott az a pont h neked/nekem el kell indulni a tovabb lepes utjan. Nekem ez eddig nem sikerult mert nem tudom pontosan h van e meg esely, de ettol a tudastol egy hosszu beszulgetes valaszt el. Azt tanacsolom beszelj vele konkretan, mondd meg neki h te mit erzel, es h teged mi zavar es kerdezz ra h beszeljen veled oszinten, akar e vagy sem. Ha azt mondja h nem akkor oreg sajnalom, de tudjuk h tovabb kell lepni, nekem is neked is. Tudom h NAGYON ROSSZ mert ezt erzem en is. De ha tovabb lepsz ,ami nem is lesz olyan nehez ha tudod h o szivbol mondta a nemet, kesobb lehet h ra fog jonni h rosszul dontott (a te exed s az enyem is) es vissza fog jonni hozzad. De lehet h ez egy honap vagy akar egy ev.

A LENYEG: beszelj vele konkretan mit is akar, es mondd el az erzeseid, ha nemet mondd akkor induljunk el egyutt ezen a tovabblepeses uton! Aztan majd lesz valahogy...

2013. dec. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!