Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Menjek vagy maradjak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menjek vagy maradjak?

Figyelt kérdés

Lassan fél éve vagyunk együtt a párommal, de sajnos nagyon elfoglalt ember és alig jut rám ideje. Tudom, hogy szeret és én is viszont szeretem, de nem bírok megbarátkozni a heti 6-7 óra találkával...

Szerintetek tartsak ki mellette vagy jobb lenne továbbállni?



2013. dec. 4. 07:30
 1/9 Beviz Elek ***** válasza:
Szerinted mi tudjuk?
2013. dec. 4. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tudod mi az, hogy vélemény? -.- Érdekelne, hogy ki mit tenne a helyemben.
2013. dec. 4. 07:37
 3/9 zotanbro ***** válasza:
probaljatok meg valtoztatni.. vagy allj tovabb..
2013. dec. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ha belathato idon belul nincs esely h tobb ideje legyen rad, akkor menj, fiatal vagy meg aldozatot hozni
2013. dec. 4. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Van aki két kezét összetenné heti 6-7 taliért mert mondjuk külföldön dolgozik te meg itt siránkozol?? Te mit tettél meg a több taliért? Elégedetlenkedés helyett inkább ezen gondolkozzál!!
2013. dec. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
*óra
2013. dec. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Aki szerint meg fiatal vagy áldozatot hozni az nem tudom hogy képzeli el a kapcsolatot mindent a másiktól várni miközbe ő meg semmit? Ez nem kapcsolat. Az önzés!!

De jobb is megszabadulni egy olyan siránkozó örökké elégedetlen partnertől aki nemhogy mellettem állna támogatna és segitene a céljaimban, partner lenne a gondok megoldásban hanem csak cseszeget és a kilépésen gondolkozik miközben egy szalmaszálat nem tett még keresztbe a kapcsolatért holott én egy jobb életért, az ő kényelméért is dolgozom!!

2013. dec. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha erre itt várod a választ, akkor nem szereted igazán. Tehát menj.
2013. dec. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális és a nem normális válaszokat is! Utóbbiakon rájöttem milyen sok segítőkész ember van ezen az oldalon/világon. Nem kioktatást, sem pedig leugatást kértem, de ha az a pár ember így fogta fel hát köszönöm nekik is. :)
2013. dec. 4. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!