Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom holnap el akar vinni motorral kirándulni, de én nem akarok beülni mögé, viszont így megsértődik, mit tegyek?

Figyelt kérdés
azt mondja, hogy nem vagyok spontán, semminek nem örülök..pedig ez nem igaz, de olyan gáznak érzem beülni mögé..hogyan mondjam meg neki finoman hogy nem szeretnék motorozni?
2011. jún. 18. 16:42
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
Mért érzed gáznak?
2011. jún. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
24%
Micsoda prűd csaj vagy akkor maradj magadnak keress egy csajt és 69ezzetek!
2011. jún. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim válasza:
Nem prűd, csak van valami amit nem írt le...
2011. jún. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
48%
Honnan tudjátok h csaj..? Amennyi homokos mostanában ide szokott én már semmin nem lepődnék meg...
2011. jún. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz motorozni mondd neki, hogy félsz. Ha szeret megérti. Ha meg megsértődik akkor majd elmúlik neki. Bár nem értem miért lenne gáz a motorozás vagyis felülni mögé? Miért gáz az? Én alig várom, hogy a srác akivel randizom végre vigyen egyszer :D
2011. jún. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
nem érzem magam prűdnek, sok dolgot bevállaltam...valamiért kellemetlennek érzem, hogy mögé üljek nem tudom miért:S
2011. jún. 18. 16:48
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy simsonnal tolja az élete párja...


Akkor meg necsodálkozzatok! LOL

2011. jún. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim válasza:
Gyorsulásival feledhetetlen ;)
2011. jún. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

onnan, te agyoniskolázott, hogy nincs az a legalja homár, aki ne akarna beülni egy másik mögé...


amúgy egyáltalán nem gáz beülni egy férfi mögé a motoron...

2011. jún. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Milyen buta vagy, hú én nagyon örülnék ha motorra ülhetnék végre, szerintem pont, hogy nem gáz, hanem vagány dolog ;)

21/L

2011. jún. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!