Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátom kimegy Angliába...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom kimegy Angliába tanulni, de nem akar magával vinni, mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok. Ő 24. Fél évre megy ki tanulni Erasmusszal. Én már dolgozom 1 éve. De ennek ellenére felajánlottam neki, hogy vele tartok. Ő viszont szeretne egyedül kimenni, mert szerinte egyedül kell helyt állnia. Úgy érzem ennek hallatán teljesen összetörtem, úgy érzem nincs szüksége rám.

2013. dec. 4. 21:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
ugyan már... egy erasmusból egy ember is nehezen jön ki Angliában, nem h kettő... vagy te kimész, ott dolgozol fél évet, aztán visszajössz és itt megint munkát keresel? hát, optimista...
2013. dec. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
56%
NE LEGYETEK NAÍVOK!!!!!! NE OSTROMOLJÁTOK A CSAJT!!!!!!!! Van õ neki elég baja a párjával, és még ti is rátesztek fejenként 4-5 lapáttal.... Ez nem jó így!!!!!! :@ Bármikor ki lehet menni Angliába hiszen ez nem tilos....!! De most a barátodnak nem fájna ha fél évig nem látna téged??!!! Neked biztosan!! Ha igazán szeretne akkor nem bírna ki egy napot sem nélküled nem hogy fél évet!! Ez hülyeség!!!!! Te szereted nagyon és õ lehet már annyira nem érez irántad annyit mint elsõnek!!!!!!! HA IGAZÁN SZERETNE HAGYNÁ HOGY VELE MENJÉL!! Te is eltudnál hamar helyezkedni Angliában és te is segitenél neki mindenben ha mellette vagy, amellett akit igazán szeretsz!!! Ne hallgass másra mert õk csak megbántanak!!! De én nem akarlak és nem akartalak megbántani, és remélem nem sikerült megbántanom!!! :) Nagyon jó csaj lehetsz, egy olyan csaj aki tud igazán szeretni, és ez jó egy kapcsolatban illetve szerelemben. :) Csak ha a másik nem viszonozza akkor felrobban a bomba!!!! :(
2013. dec. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

megpróbáltam az egy könyvre is elegendő felkiáltójel közül kihámozni a mondanivalót...

egyébként onnan is meg lehet közelíteni a dolgot, h ha szereti a barátját, akkor hagyja, h elmenjen fél évre tanulni, és nem akaszkodik rá... vagy te már arra a helyzetre gyúrsz, amikor a csaj megválik a barátjától?...

2013. dec. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
a szerelmes embernek nem akaszkodás, ha vele van a szerelme. könnyebbség!
2013. dec. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Milyen dolog az hogy egy csávó nem lássa a barátnõjét fél éven át??!! gondolkozzatok már!! Nem lehetne az ilyet kibírni egy nap se, nem hogy fél évig!!!! ez Hülyeség!! Ha tényleg szeretné eggyütt csinálnának mindent!!!
2013. dec. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!