Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Barátom nálunk alszik majd!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom nálunk alszik majd! Mire számítsak?

Figyelt kérdés

Nemsokára itt alszik nálam a barátom. De még nem akarom, h megtörténjen, szerintem azzal még várnunk kéne. Mi fog szerintetek történni? Összebújunk, csókolózunk...?

16/

Csak normális válaszokat! Nem tehetek róla, h nincs még ilyen téren tapasztalatom!



2013. dec. 7. 17:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
69%
ha ilyet megkérdezel, akkor már te is rá vagy izgulva arra, hogy itt bizony szex lesz :D
2013. dec. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Valaki megírná, hogy miért pontozta le a 2. válaszolót?

Nem én vagyok az, de érdekelne, mi a rossz a válaszában.

2013. dec. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
50%

Ha igazán hasznos tanácsot akarsz kapni,akkor mondd el neki,hogy előtte rázza ki a bohócot.HA szükségét érzi,akkor többször is.

Hidd el egész este békésen fog melletted hortyogni.

2013. dec. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Vagy még jobb ha nem akarsz szexelni, akkor rázd ki neki Te. Egy kis kézimunka, és jobb lesz mindkettőtöknek az éjszaka! :D
2013. dec. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
4-es vagyok engem is lepontoztak. Sokaknál ez puszta szórakozás. Tetszik nem tetszik, egyetértek vagy nem alapon pontoznak még véletlenül se az alapján ami alapján az oldal szabályzata szerint kellene, jelesül, hogy hasznos a válasz vagy nem hasznos. Sajnálom az illetőt, hogy ez a legjobb szórakozása. :D
2013. dec. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
39%
Egy közös imára?
2013. dec. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem mit vétett a 2 és a 4.

Valószínű amikor az ágyba kerültök elkezd izgatni, a keze elindul vándorútra.. időben állítsd le ha nem szeretnél még semmit. Nagyon jó dolgokat lehet csinálni kézzel és/vagy szájjal. Tégy a belátásod szerint.

Pontozzatok már engem is le, nem szeretnék kimaradni a sorból akinek ez a véleménye :D

18F

2013. dec. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!