Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen barátnőre, párkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen barátnőre, párkapcsolatra vágytok, fiúk?

Figyelt kérdés

Milyen az idilli barátnő?

külsőre/belsőre



2013. dec. 7. 20:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%
Akivel nagyokat lehet időnként hülyéskedni, nevetni, többek között.
2013. dec. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem írok külsőt mert mindig más valaki tetszik meg.

Belsőre az a lényeg,hogy értelmes legyen.Ne az a tipikus nő aki túlkomplikál mindent.Nem hisztizik mindenért és megbecsül.Ő is küzd a kapcsolatért.És olyannak szeret amilyen vagyok és nem akar más valakivé formálni!

2013. dec. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Kulsore tetszik nekem, belsore meg en tetszem neki. Ez az idilli
2013. dec. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
42%
Önbizalomhiányos vagy szeretethiányos.
2013. dec. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Külső: Szőkésbarna haj, vékony testalkat és legyen természetes.

Belső: Értelmes, megértő, kedves és lehessen vele bármiről komolyan beszélni.

2013. dec. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Tudjon jó paprikás krumplit, lecsót csinálni, s a töltöttkáposztát ne felejtsük el. Arcra, testre jó legyen, heti min 1 szex
2013. dec. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Külső: karcsú, kedves/szép/bájos/aranyos arc. Haj/szemszín nem számít, csak természetes hajszín legyen. Stílusos, harmonikus öltözködés.


Belső: erkölcsös, komoly belső értékek, intelligens, okos, szabadgondolkodású (nem korlátolt, nyitott az újra, etc), tehetséges.


Legjobb barát, lelkitárs, szerető, barátnő, feleség; az a személy aki a biztos pontot jelenti számomra, aki velem lesz egész életemben, aki megért, aki támogat, akinek fontos a lélek is.


Azt szeretném, hogy ez a lány "tapasztalatlan" legyen a fiúk terén, én szeretnék lenni az első neki.

2013. dec. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Külsőre a lényeg, hogy megfogjon a kisugárzása. Belsőre törődő, megértő, kedves, aranyos, feminin. De nekem eddig szinte csak negatív tapasztalataim vannak, úgyhogy annál jobb egymagamban is.
2013. dec. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Témától függetlenül: nem értem, miért pontozzátok le a másik egyéni véleményét? Hiszen minden válasz a kérdésemre felel... egyébként köszönöm az eddigi válaszokat! :)
2013. dec. 7. 21:12
 10/12 anonim ***** válasza:

Külső: Igazából mindegy, nálam lényeg a kedves tekintet, a nem erőltetett mosoly nevetéssel együtt, jó kisugárzás, és legyen ápolt.

Hajszín mindegy lehetőleg ne legyen agyon festve mindenféle idétlen színnel és ne legyen mű ránézésre. Hosszú haj az ami lényeges nálam ha annyira a külső kell, de meglehet szeretni a rövid hajú lányokat is.

Belső: Legyen kedves, aranyos, hűséges, fogadjon el olyannak amilyen vagyok, jó humorérzék, lehessen vele beszélni bármiről, legyen megértő, és nyitott a dolgok iránt.

2013. dec. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!