Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden embernek szüksége van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden embernek szüksége van párkapcsolatra?

Figyelt kérdés
A nagyon gazdagoknak is ?
2013. nov. 11. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem minden embernek, de nem vagyonfüggő, hogy kinek igen és kinek nem.
2013. nov. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem, de nem attól függ, hogy ki milyen gazdag.
2013. nov. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jó estben az ember nem azért van a párjával, mert gazdag, vagy ő szegény. Nyilván emberfüggő, hogy mennyire van párkapcsolatra szüksége. Én csak a saját személyemről tudok nyilatkozni, és hát nekem fontos, hogy megtaláljam a "másik felem", és szerintem egy jó párkapcsolatban boldog a két fél (még a sok felmerülő nehézség ellenére is), kinek nincs erre szüksége? :)
2013. nov. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A pszichológiai elméletek szerint az ember alapvető szükséglete a kötődés (tehát a párkapcsolatok is).

Lehet mással kompenzálni, társadalmilag hasznos tevékenységekben szublimálni, de ez csak pótcselekvés.

És vannak, akik képtelenek kötődésre, ezért inkább racionalizálnak, és lemondanak róla.


Ennek azonban semmi köze az anyagi helyzethez. Egyetlen konkrét csoportot lehet meghatározni, akik önként mondanak le a párkapcsolatokról: a katolikus papok, szerzetesek, apácák (de közöttük is vannak olyanok, akik mégis inkább a párkapcsolatot választják).

2013. nov. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én pl békés ember vagyok, de egy párkapcsolat csak idegesítene...

36 F

2013. nov. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!