Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok az osztálytár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok az osztálytársamba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 16 éves lány vagyok és beleszerettem az egyik osztálytársamba aki szintén lány. Mindketten biszexuálisak vagyunk (bár rólam ezt senki sem tudja). Haveri viszonyban vagyunk, elhülyülünk a szünetekben de mást nem csinálunk. Mit tegyek? Felejtsem el? Nagyon rossz hogy minden nap látnom kell és legszívesebben elmondanám neki, de tudom hogy csak kiröhögne és mindenki megtudná...

2013. dec. 8. 15:37
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Azt hiszem sok időbe fog telni, mire túllépek rajta. Egyre többet érzek iránta, és egyre szorosabb a barátságunk, kezd közelebb engedni magához. Szeretem. Ez van. De le kell küzdenem az érzéseimet. Nincs mit tenni.
2014. jan. 19. 13:07
 12/13 anonim ***** válasza:
Egyszer szerintem próbálj vele kettesben beszélni, és mondd el neki, mert soha nem lehet tudni!
2014. febr. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Én biztos vagyok benne hogy visszautasít, mert most tetszik neki egy fiú...
2014. febr. 8. 19:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!