Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Semmi esély nincs a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Semmi esély nincs a mai világban vonzó és egyszerre intelligens férfit találni?

Figyelt kérdés
Nem fogok hazudni, számít a külső, de úgy veszem észre, hogy abban a férfiben, nincs semmi erkölcs, értékrend és értelem, valamint érzelem, aki jól néz ki. Akinek nem inge, ne vegye magára, de amikor az ember újra és újra ezt tapasztalja, kicsit elkeseredik.

2013. dec. 8. 20:31
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Te mit adsz cserébe?
2013. dec. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Senkit nem akarok megsérteni (tényleg), de akit te keresel kérdező, az 30-tól kezdődik.

Visszatekintve ez rám is érvényes volt.

2013. dec. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 Költőnő? ***** válasza:

30 alatt valóban nem valószínű, de nem is lehetetlen...

nekem azért voltak akkortájt is normális fogásaim.

2013. dec. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Igen, ugyanúgy nincs ilyen férfi ahogyan nincs ilyen nő sem.
2013. dec. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Nincs esélyed.

A mai világban aki még 20 évesen is szilárd erkölcsökkel és megrendíthetetlen értékrenddel rendelkezik, emellett értelmes és mindezek mellett még jól is néz ki, az 25 éves korára legalább egyik korábban említett tulajdonságát el fogja veszíteni.

Erkölcsösen és értékekhez tartva magát nehezen vagy sehogy sem tud boldogulni egy átlag ember ebben az országban (sőt, ésszel se nagyon) és ha mindezek mellett még elég értelmes is, hogy ezt belássa, akkor vagy emigrál vagy pedig alkoholista/drogos lesz és akkor lőttek a jó külsőnek...

2013. dec. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Miért is veszítené el bármelyik 'említett' tulajdonságát? Hogyha elveszíti, akkor nem is volt neki. Szerintem ez a téma messzire vezet, de úgy gondolom, hogy egy jó embert semmilyen körülmény sem késztethet arra az életben, hogy olyan dolgot kövessen el, ami már hányingerkeltő. Mindenki formálódik és változik, de nem kell ilyen drasztikusan felfogni az életet, hogy minél többet tapasztal egy ember, annál inkább veszít(het) az értékeiből... attól még mert valaki ragaszkodik valamihez, nem lesz beszűkült látóterű.

Vagy egyenes arányosságba akarod hozni az előnyös kinézetet az erkölcsök romlásával? Saját tapasztalataim alapján mondhatom, hogy lenne okom rá nekem is bőven, mégsem veszítettem el egyik 'korábban említett' tulajdonságom se.. oké, én még nem vagyok 25, de tudom jól, hogy ez így is marad.

Az országban való boldogulásról pedig csak annyit, hogy aki hülye, az külföldön sem tud érvényesülni, aki pedig okos, annak nem kell feltétlen külföldre menni, mert itt is megtud élni. :)

2013. dec. 8. 21:00
 17/21 anonim ***** válasza:
Nálad mit jelent az érett és az intelligens? Sokféle definíciót láttam már, azért kérdem.
2013. dec. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

#16:

Nem írtam én sehol, hogy beszűkült látókörű lesz az, aki ragaszkodik az elveihez.

A tapasztalatok pedig igenis arra késztetik az embert, hogy újraértékeljen bizonyos dolgokat. Egy értelmes ember mindig levonja a konzekvenciákat, elvégre ez is a tanulás része. Nem azt mondom, hogy rögtön 180 fokos fordulat áll be, de az ember átértékeli a dolgok jelentőségét.


A kinézetet nem állt szándékomban bármivel is arányosságba hozni, maximum megemlítettem, hogy egy nem éppen elégedett ember nem áldoz annyit a külső dolgokra, mert éppen van jó pár fontosabb dolga is...


Amondó vagyok, hogy gimnazistaként vagy egyetemistaként (általában) még nem érik olyan kaliberű ingerek az embert, hogy komolyabban is átértékelje a világhoz való viszonyát. Majd amikor éveken át keményen küzdesz valamiért, és rájössz, hogy teljesen hiába, mert ha nem változtatsz, akkor sose fogsz egyről a kettőre jutni. Közben pedig látod, hogy fele annyi munkával is 20x annyira lehet vinni.

Amúgy a körülményeket nem szabad alábecsülni, hogy egy szélsőséges példával éljek, volt már rá példa a történelemben (nem is egyszer), hogy teljesen hétköznapi emberek is kannibálok lettek.


Az országban való boldogulásról manapság tényleg számtalan közhely kering (mindkét végletről), ezek közül most te is elsütöttél egyet. Nem azt mondom, hogy kint kolbászból van a kerítés, de azért a magyar viszonyokat se ismered. Például, hogy itt nemcsak a hülyék nem tudnak érvényesülni, példaként a személyes ismeretségi körömet hozom. Mindenkinek van egy 2 betűs szó a neve előtt (orvosok és egyetemi kutatók), minimum 18-20 évet tanulással töltöttek az életükből (orvosi és/vagy PhD) és a többségnek 100-160ezer között van a nettója. Amikor egy hivatásos köztisztasági munkás is 120ezret keres (és nem az ő bérét sokallom, mielőtt egyesek félreértenének)... És ebből lassan 30 évesen próbáljon önálló életet kezdeni az ember. Most kiszámoltam, hogy ha általános után elmentem volna rögtön krumplit sütni, akkor most kb. 7-8 millióval több pénzem lenne. Csak a hülyék nem boldogulnak, persze.

2013. dec. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Ugyanígy érzek. Jó lenne egy olyan férfi akihez tudnék vonzódni is akivel el lehetne beszélgetni értelmesen is.De valamiért én sem találok ilyen férfit.
2013. dec. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Nyilván ízlés kérdése hogy kinek ki tetszik, kit tart vonzónak.


Én találtam számomra vonzó férfit aki okos , intelligens is. Már 2 éve házasok vagyunk. Szóval nem lehetetlen.


Csak nyitott szemmel kell járni, és ismerkedni kell.


27/N

2013. dec. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!