Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szabadúljak meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szabadúljak meg a féltékenységtől?

Figyelt kérdés
A probléma ott kezdődött, hogy a barátnőmnek van egy fiú barátja akivel én előttem nagyon belsőséges kapcsolatot tudott kialakítani még akkor is, hogy a fiúnak volt barátnője. Azóta a lánnyal össze jöttem. A fiúnak ez nem nagyon tetszett és állandóan ócsárolt engem... Még a barátnőmet is megbántotta sokszor, nagyon sokszor. Nem is beszéltek nagyon sokáig, ám a fiú szakított a barátnőjével és nekem úgy tűnt el kezdte követelni az én barátnőmet akivel anno nagyon jóban voltak. A barátnőm el mondta nekem, hogy régen tetszett neki meg minden de nem történt semmi. Ezt el hittem neki bár voltak viták de a múltjába nincsen beleszólásom. A fiú nem csesztette a barátnőmet hanem el kezdett nyávogni meg öngyilkosságokkal fenyegetőzött, hogy neki már mind1 az élet meg unja az egészet. Én mondtam neki, hogy csak személyi legyen nála hogy be tudják azonosítani a hullát. A barátnőm egyre jobban kezdi vissza nyerni a bizalmát a fiúban. De nekem ez azért se tetszik, mert iszonyatosan féltékeny vagyok a fiúra pedig tudom, hogy a barátnőm nem csalna meg vele. Pedig helyesnek találja. Talán az bánt az egészben, hogy én nagyon csúnyának tartom a gyereket, mert ha legalább jól nézne ki és igényes lenne de így pff... Amúgy meg azaz érdekes, hogy más fiúkra akikkel szokott beszélgetni és barátkozni a barátnőm nem vagyok féltékeny csak erre az egy fiúra tekintek riválisként, pedig nem lenne okom rá. Valaki segítsen mert bele őrülök ebbe a dologba...

2013. dec. 11. 20:40
 1/2 Költőnő? ***** válasza:
magadban vagy a lányban nem bízol?
2013. dec. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A lányban bízok, de valahogyan mégis féltékeny vagyok :( de nem tudom miért. Lehet tényleg magammal nem vagyok megelégedve :'(
2013. dec. 11. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!