Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Meleg srácok: Mit Tanácsoltok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok: Mit Tanácsoltok? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Van egy srác, 170kmre lakik. Korban is hozzám illik, de szó szerint minden idők legjobb sráca, magas, ráadásul szöszi, és még sorolhatnám.. *-* de a legfőbb, hogy belső értékei is tökéletesek! amellett, ő is inkább olyan zenét hallgat mint én. stb.

Lényegében tökéletes megtestesült ideál.


Sajnos, fél a távkapcsolattól, megértem, mert elvileg hogy ritkán találkozik az ember a párjával stb. tényleg gáz, de ez ellen nem tudok mit tenni.

Amúgy, jómagam is magas ideálisnak ítélt srác vagyok, vannak is hódolóim, csak hát zömében tini srácok ugyanerről a weboldalról. akit nyár óta ismerek, az 70kmre lakik, és ő lenne igazából aki viszonylag közel is lakna hozzám, csak ő hát tini, és engem inkább a 17-18éves korosztály fog meg.. de

most a legfőbb téma, itt az a srác, aki iránt sokkal többet érzek mint barátság. Ne nevezzük szerelemnek.. de az lenne a jó, ha ő lenne az akivel járnék.

Mit tehetnék? Működnek a távkapcsolatok?


Tisztelt Homoszexuális Honfitársaim! Mi erről az egészről a véleményetek? Álmaim Hercegével hogy járjak? Jelzem, a srác, mind magasságában, meg ízlésében is tökéletes! Mit tehetnék?! tapasztalataitokat légyszíves írjátok le!


Üzenem az agyatlan trólloknak/homofóboknak, ne írjanak! Úgyis jelentem őket a piros gombbal, azt csőváz!


Előre is köszönöm, a kulturált hasznos válaszokat! Megy a Zöld kéz mindenkinek!



2013. dec. 12. 14:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát így elképzelésben tök szép meg jó meg minden a dolog, de gyakorlatban nehezen működik. Legalábbis nálam így volt. Próbálkoztam néhányszor távkapcsolattal, de nem igazán jött be a dolog. Ritkán találkoztok, ami elég nagy baj, mert ha még eleinte toleráljátok is, idővel zavaró lesz, hogy nem lehettek együtt csak ritkán. Ha ez csak egy ideiglenes dolog és a nem túl távoli jövőben ez a távolság probléma könnyebben áthidalhatóvá válik, akk érdemes belevágni, de ha hosszabb távon is fennáll ez a probléma, akkor talán hagyni kéne. Persze ez az én szubjektív véleményem és néhány saját tapasztalat. Nekem is volt olyan, h mindenben tökéletes volt, csak a távolság volt az egyetlen probléma, de így utólag visszatekintve, az is csak egy "pillanatnyi" állapot volt. Akkor tökéletesnek láttam, így visszatekintve már nem. Szerintem érdemesebb lenne közelebb keresni valakit.

Bocsii a hosszú válaszért, remélem azért vmi hasznos is van a sok szövegben számodra :)


23/F/meleg

2013. dec. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen, hasznos válsz volt! :)

Mivel jövőre végzős diák lesz a srác, így csak Másfél év távkapcsolat lenne.

Viszont, a tini srácoknál, pl. aki csak harmadannyira lakik, meg ez több mint 3ésfél esztendő lenne.. stb. tehát passz.

Amúgy, utólag is visszatekintve, mert már egy éve ismerkedek, ő tényleg tökéletes (lehet rokonom is :P) az bónusz hogy olyan a zenei ízlése. Tudni illik annyira válogatós vagyok hogy na ;D csak komoly témájú zenét szeretek, így csak passzolunk, még a társkereső szerint is, igaz, teljesen, de teljesen véletlen ismertem meg ezen a weboldalon :O Én írtam rá, a Comming Out volt a téma s ennek kapcsán..

Hát majd látom mi lesz. Mindenesetre, x időn belül megoldódik.

Nekem is eddig rossz tapasztalataim voltak. Remélem van akinek voltak jó tapasztalatai is!

2013. dec. 12. 16:09
 3/3 anonim ***** válasza:

"Tisztelt Homoszexuális Honfitársaim! "


ezen szakadok :D


komolyra fordítva a szót... én is távkapcsban jártam egy évig, aztán már egy városban voltunk. de nem a távolság számít, hanem a talik gyakorisága..


ha tudtok hetenete legalább egyszer talizni (max kéthetente, attól függ, mennyire bírjátok ki), akkor szerintem kibírható...

2013. dec. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!