Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért érzem még mindig igy?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem még mindig igy?

Figyelt kérdés

Van egy fiu régebb ota ismerem. AZ elott nagyon sokat bezsélgettunk és mint egy naiv lány én belészerettem. Ez az állapot tobb mint egy évig tartott. ezt o tudta is. nyáron megkeresett, hogy szeretett és sajnálja hogy nem voltunk egyutt, de még mindig szeret.persze ezt megint bevettem. elhivott ide-oda el is mentem, puszi puszi tortént. azota nem is keresett. nem mondtam neki semmi rosszat, de haragszik rám. azota megismerkedtem más fiuval is, aki nagyon aranyos velem, de valamiért nem tudom ot elfelejteni. sokszor egyutt megyunk haza busszal. van amikor már direkt is lekésem csak hogy ne kelljen azzal a busszal mennem mivel o. ha egy buszsla jovunk haza utána mindig szomorú leszek. nem tudom miért folyásol még be.

mit tudnák tenni, hogy végre elfelejtsem?

16L



2013. dec. 17. 15:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Először is..tanulj meg írni. Másodszor pedig a kérdésedre az idő a válasz.
2013. dec. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Mivel nem tudod ki verni a fejedből,tud alatt arra gondolsz "majd keress még" és ez nem így lesz,ez a fiú csak játszott veled...tovább kell lépned...mert ha le ragadsz nála akkor nem leszel boldog,kezdj bele egy új kapcsolatba..hagyd hogy alakuljon valami új,valami jobb...!és aztán el fogod feledni,vagyis el nem is,csak nem fogod már szeretni..!és minden jobb lesz,én már csak tudom..volt már így velem is...eléggé hülye helyzet volt pluszba..de mára már hidegen hagy.van egy párom akit szeretek,és ő is engem (:
2013. dec. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!