Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehet vissza szerezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lacessz kérdése:

Hogyan lehet vissza szerezni egy barátnőt ha már kibékültünk de írtam neki egy hülyeséget és most haragszik rám és nem ír vissza?

Figyelt kérdés
Nagyon rossz hogy nem tudja mit akar és ebben szeretném segítségeteket kérni hogy hogyan lehetne visszaszerezni mert nagyon szeretem

2013. dec. 18. 22:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Légy férfi, haver! Nem kell nyálazni! Hülyeség miatt, aki megharagszik, az hülye.
2013. dec. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Menj el hozza egy szal rozsaval vagy egy csokival es ugy kerj bocsamatot. Mer interneten soha sem lehet jol kibekulni es elobe kibekulni akkor bisztos megbocsalt :)
2013. dec. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Az elottem szolonak pedig uzenem h vagy nagy az egod vagy picit vagy meg nem voltal szerelmes:D
2013. dec. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
az a baj hogy nem válaszol ebből volt a vita is hogy megvolt beszélve hogy találkozunk meg is akartam lepni egy rózsával de inkább elment rokonához és én hülye meg választás elé állítottam hogy döntse el mit akar eljön hozzám vagy megy a rokonához és ezen nagyon kiakadt
2013. dec. 18. 22:28
 5/5 anonim ***** válasza:

Noakkormostaztánejnyebejnye válasza:


"hogyan lehetne visszaszerezni mert nagyon szeretem"

Ezt én el is hiszem neked,csak itt az a probléma,hogy Ő nem szeret téged,és így elég nehéz lesz visszaszerezni.

Egyébként valahogy beszélj meg vele egy találkát, foglald össze magadban az elkövetett hibáidat,és mond el neki a jövőbeni terveidet a kapcsolatotokról,és hogy hibáztál,s bocsásson meg neked.

Manipulálni fölösleges,mivel nőből van úgy is azt csinál amit akar. (öntörvényű ösztönlény,hehe)

2013. dec. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!