Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, ez hogy működik nálatok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ez hogy működik nálatok?

Figyelt kérdés

Ha időt kérsz,és beszélni sem akarsz a másikkal,akkor mi a jobb?


Ha ír a másik,vagy ha nem?

Mert úgy vagyok vele,ha nem írok neki, akkor félek hogy könnyebben elfelejt/lezár.


Korodat kérlek írd a végére:/



2013. dec. 21. 10:02
 1/8 anonim ***** válasza:

36N

Elgondolkodtatott ez az idokérés dolog. Nem tudom,hogy nalatok mi volt az ok, de en nem hiszek ebben.

Nekem az idokeres olyannak hangzik, hogy nem vagyok igazan elegedett, de nem akarok a semmire valtani, szoval kell egy kis ido, amig eldontom, hogy ha maradok, akkor el tudom-e viselni, vagy tudok-e valtani jobbra.

Amugy, hogy a kerdesedre is valaszoljak, en nem orulnek neki, ha akitol idot kertem, az irna.

De mondjuk en nem is vagyok normalis :)

2013. dec. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"De mondjuk en nem is vagyok normalis :)"...ez jó :D


Amúgy szerintem úgy marhaság e az időkérés ahogy van, most vagy együtt akarunk lenni valakivel, vagy nem. Kb olyan hogy hááát...még ne szakítsunk, megnézem találok e mást, és ha nem akkor még mindig itt vagy te, amíg nem találok tényleg mást. Ha már egyszer ide jut egy kapcsolat, akkor legközelebb is ide fog, sőt, másodjára már időt se kérne, csak repülnél.


24/F

2013. dec. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha időt kér az konkrétan annyit jelent hogy menj a fenébe, csak diplomatikusan megfogalmazva. Vagy egy kelekótya vagy számára vagy van egy nálad jobb pasi kilátásban.

Nézz másik lány után.

2013. dec. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A lányok egy részénél ez, másik részénél az. Most mondd meg! :)

Az a lényeg, hogy te szeretnél neki írni/beszélni vele, vagy sem. Ha igen, tudod miről? Add magadat, élj a saját normáid szerint!

Én pl. úgy gondolnám, hogy ha nem mondta mennyi időt kér, akkor én kitalálom, aztán ha lejárt, akkor felhívom, hogy mi van. Ha akkor sem akar beszélni, akkor majd később ő keres, csak én már talán nem várom, hogy keressen. Nem feltétlenül sértődés ez, inkább az, hogy az én időm véges, folyik tovább az életem, nem lehet pazarolni.

2013. dec. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Időkérés = időhúzás. Értelme nincs. Mivel nem akar egyedül maradni, ezért mondja azt, hogy időt kér, és így még mindenki előtt fenn tudja tartani a látszatot, hogy még együtt vagytok, és nem fog senki úgy tekinteni rá, mint egy magányos muffra. Majd ha akad nálad jobb hapsi (mert ő most más pasira utazik), bevágja, hogy hát ennyi volt édesem, és viszlát. Ha egy csaj időt kér, dobni kell a jó büdös francba.
2013. dec. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#4-es vagyok, bocs, nem vagyok lány, hanem 30F. De azért is mertem írni, mert ezt tényleg neked kell eldönteni, mert te vagy a férfi. Hogy a lányok mit gondolnak, az egyik ezt, a másik azt, de leginkább azt, hogy legyél férfi! Az sokmindent felülír.
2013. dec. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

A legszomorúbb, hogy mind az 5embernek igazat kell adnom.


és a következtetés is igaz, hogy másra utazik..ehh:/


Köszönöm

2013. dec. 21. 10:22
 8/8 anonim ***** válasza:

ha valaki időt kér, akkor az a kapcsolat kuka..felesleges erőltetni


26/N

2013. dec. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!