Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes lettem a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem a legjobb baratomba es ő is szeret engem, de nekem van barátom es nemtudom hogy mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Ugy erzem a legjobb baratommal jobban elvagyok mint a parommal. Es hazudtam a legjobb baratomnak hogy nem szeretem mert nem mondhattam el neki az igazat hogy szeretem es ez miatt buntudatom van.

2013. dec. 22. 09:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Választani kell. Ha ezt érzed szakíts a pároddal ne hazudj neki.
2013. dec. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Csak az a baj hogy olyan nehez elmondani
2013. dec. 22. 09:30
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
ne legyél hisztis p*csa és dönts mint egy normális épp felnőtt ember.
2013. dec. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Azt szokták mondani hogyha 2 embert szeretsz, akkor válaszd a 2.at mért ha tényleg szeretnéd az elsőt akkor nem szerettél volna bele a 2.ba. De persze nem tudom hogy ez mennyire igaz... Lehet hogy nem ez a jó megoldás. Meg az is lehet hogy ez csak valami fellángolás benned.
2013. dec. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát mondj igazat, és akkor joggal várhatod el tőlük is, hogy megmondják az igazat - és akkor tudsz dönteni is, ha már mindent tudsz.

Én legjobban örülnék, ha az derülne ki, hogy mindketten akarnak járni velem így is, mert én azt akarnám. De aki nem érzi magát jól a kialakult helyzetben, arról le kell mondani.

2013. dec. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed, hogy vele akarsz lenni, akkor szakíts szépen, kulturáltan. És mondd el neki az okokat, mert ha csak úgy hirtelen összejöttök a barátoddal, azt elkezd találgatni, hogy lehet már közben is csaltad, ha ilyen gyorsan váltottál. Úgyhogy csak őszintén!
2013. dec. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor orokke sanyargatni fogod magad, mert nem mondtad el, pedig egy jobb kapcsolatod lehetett volna? barmilyeb nehez is, mmondd el neki
2013. dec. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
pat evvel ezelott is szerelmes voltam a legjobb baratomba es most ez ujra elojott bennem mert elmondta hogy szeret
2013. dec. 22. 09:36
 9/10 anonim ***** válasza:

Mindenképp a 2.-at választanám a helyedben...

Egyrészt , mert én is egy ilyen helyzetben vagyok 100%-ig(a legjobb barát) :D

De azért legyen valami értelme is ennek a kommentnek :


Ha tényleg annyira szeretnéd a mostani párod, akkor ezzel a egjobb barátoddal nem alakult volna ki semmi ilyesmi és nem ilyen dolgokon agyalnál. Ne kínozd magad és szakíts a pasiddal minnél előbb , de normálisan.

Ha szeret téged , ami szinte biztos , akkor ez a helyzet k rvára kínozza most.

2013. dec. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az utolsó sor fele hülyeség , nem olvastam elég részletesen a kérdést , of course hogy beléd van zúgva
2013. dec. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!