Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem felejtettem volna el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem felejtettem volna el?

Figyelt kérdés

Szakított velem volt barátnőm 2 hónappal az összeköltözés előtt,mert azt mondta nem szerettem.harcoltam érte, de vége lecserélt egy 30 éves emberre..


Nehezen de nem folytattam a telefon hivogatásokat,üzenetek irását és túl léptem rajta vagy mégsem?

Három hete össze jöttem egy lánnyal.

Nagyon aranyos,tetszik de olyan egyhangú az egész. A sex se olyan mint amilyennek lennie kellene és amikor velem van akkor sincs meg az a nagy tűz.

Ez zavar,mert nem aksrok hazudni neki de magam sem tudom. Szeretem de mégse. De mégis jobb vele mint nélküle.

Mért érzek igy iránta és hogyan változhatna ez az érzés..?



2013. dec. 26. 21:03
 1/3 zotanbro ***** válasza:
szakits vele ha nem erzel iranta semmit
2013. dec. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Három hete össze jöttem egy lánnyal."


3 hét alatt kialakulhat szerelem? Lángoló tűz? Egyből le is feküdtetek? Ne csodálkozz hogy nem érzel semmit, időt sem adsz magadnak.

2013. dec. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem szakítanod kéne vele. Több idő kell ahhoz,hogy szerelmes legyél,és minden működjön. Én is elkövettem ezt a hibát,hogy véget ért egy hosszú kapcsolatom,és rá 2 hónapra összejöttem egy sráccal. Nem volt jó,hiányzott az,amit anno az exemért éreztem,mindig összehasonlítgattam őket,stb... Most léptem ki belőle,mert a sráccal is így volt fair. Hiányzik,nagyon megkedveltem,de inkább várok egy teljes értékű kapcsolatra. 22/L
2013. dec. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!