Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Jó ötlet hogy végre ne legyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet hogy végre ne legyek egyedül?

Figyelt kérdés

sajnos nem tudok egyetlen csajjal sem összejönni annyira bena vagyok csajozás terén. Régen egy mély gödörben voltam így azért nem volt most meg csak egyszerűen bena vagyok hozzá.

ha fel is keltem néhány lány érdeklődését azzal h bejövök nekik utána pattintanak mert egyszerűen szerintem unalmas vagyok és nem tudok annyira miről beszélni az illetőkkel.

Viszont van 2 lány aki nagyon nem jön be. Az egyiknek nagyon bejövök mert bevallotta, és szeret is velem lenni, szeretné is ha összejönnénk. Ő kicsit olyan r.bis.

A másik sem tetszik de vele jó barátok vagyunk neten szinte minden nap beszélünk és benne lenne ha összejönnénk. Ő nem r.bi.


szerintetek érdemes valamelyikkel összejönni? Sajnos már szükségem lenne valakire aki mellettem van, támogat, meg tudunk beszélni mindent, aki szeret stb.

22 vagyok



2013. dec. 28. 08:58
1 2
 11/13 Pain for Pleasure ***** válasza:

#10 Nem arról van szó, hogy dobnád őket vagy sem.

De nekem például marha rosszul esne, ha a srácról, akiért oda vagyok kiderülne, hogy csak azért van velem, mert nincs más, nem önmagamért szeret, csupán azért kellek neki, hogy ne legyen egyedül.

De te tudod.

2013. dec. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
de ezt ugysem mondom el neki. na meg a végén lehet nagyon beleszeretek
2013. dec. 28. 09:59
 13/13 anonim ***** válasza:

22 évesen lehetne több eszed is. A világ nem úgy műxik, hogy összejövök egy csajjal, aztán feleségül veszem.

Lótüdőt! A legtöbb csak ugródeszka, tanulmányi gyakorlat, vagy nevezd ahogy akarod. És kellenek is ezek, hogy amikor végre megtaláltad az igazit, addigra készen állj arra, hogy boldoggá tedd.

2013. dec. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!