Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, Veletek már volt iylen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Veletek már volt iylen?

Figyelt kérdés
Mikor osszejottetek a párotokkal nem szerettétek és utána beleszerettetek? Ha igen, mennyi ido után?

2013. dec. 30. 17:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem volt, mert eleve nem jövök össze olyannal, akit nem szeretek. Ezt hogy csináltad mégis?
2013. dec. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
he ? Egy embert 4-6 hét alatt nem lehet megszeretni. A pasik meg nem várnak 4-5 hónapot :))
2013. dec. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
úgy értem szeretem, de nem avgyok belé szerelmes....
2013. dec. 30. 18:01
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem, mert nem jövök össze olyannal, akit nem szeretek.
2013. dec. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én megértem. Én is szimpla szeretetet érzek csak most, szerelmet nem. Én nem tudok valakibe ilyen gyorsan beleszeretni, bár magában a szerelemben se hiszek.
2013. dec. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem is kell valakit gyorsan megszeretni. Aki nem hagy időt annak, hogy rendesen megismerjük és megszeressük egymást mielőtt belekezdenénk bármi komolyabba, attól nem akarnék semmit. Tuti nem mennék bele úgy egy kapcsolatba 2-3 hét ismeretség után, hogy "hát egész jófej, talán esetleg megszeretem majd".
2013. dec. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem!
2013. dec. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, még a legelején nem voltam szerelmes, de ezt ő is tudja. Akkoriban ezt megbeszéltük a párommal, hogy idő kell hozzá, hogy kialakuljanak az érzelmek. Viszont vonzódtunk egymáshoz, mindketten arra vágytunk, hogy jobban megismerjük egymást, és meg akartuk próbálni együtt. 1-1,5 hónap után éreztem úgy, hogy most már legszívesebben egész nap csak vele lennék, mert minden percben rá gondoltam és nagyon hiányzott.
2013. dec. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
igen! az elején nem voltam belé szerelmes , vagyis nem "szerettem" de egy két hónap után beleszerettem , de ha az elején nincs meg egy bizonyos szintű tetszéés akkor hagyd!!
2013. dec. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!