Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi van ha sohase tudok igazán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van ha sohase tudok igazán szeretni?

Figyelt kérdés
Egyszer "jártam" valakivel, de aztán a szerelem hamar elmúlt, és azon gondolkodom, hogy vajon mikor fogok tudni igazán szeretni valakit? És mi van ha soha? Vannak olyanok, akik sosem találják meg az igaz szerelmet? Mert én mindig is arra vágytam, hogy nem számít milyen körülmények között élek majd felnőtt koromban, ha igazán szeretek valakit. Mi van, ha én soha se fogok igazi szerelmet érezni...? 13/L

2014. jan. 1. 21:31
 1/3 anonim ***** válasza:
13 évesen ezt merész lenne kijelenteni.. nyugodj meg, lesz még pár jó éved és pár szerelmed...!
2014. jan. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
13 éves vagy, gyakorlatilag még semmit nem tudsz az életről szóval most még felesleges ilyen következtetéseket levonnod. Ha sírni tudsz akkor szeretni is.
2014. jan. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Költőnő? ***** válasza:
13... minden még csak most kezdődik el
2014. jan. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!