Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hol tudnék megismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék megismerkedni normális lányokkal? Budapest vagy környékén? 20/F A többi lent

Figyelt kérdés

20 éves srác vagyok.Eddig 1 komoly kapcsolatom volt,amiért tényleg kitettem magam mert nagyon szerettem de aztán azt mondta hogy fiatal és bulizni szeretne,ki szeretné élni magát és másokkal is ki akarja próbálni az együttlétet szóval elhagyott...

Ennek már több mint 1 éve és azóta sem volt tartós kapcsolatom.Próbáltam ismerkedni netes oldalakon de eddig csak olyanokat találtam akikkel 1x vagy 2x elmentünk randizni ettünk-ittunk,sétáltunk aztán ennyi volt,kis szünet,majd újra elölről az egész aztán egyből azért piszkáltak hogy vigyem el őket vásárolni vagy kocsikázni meg ehhez hasonlók.Én pedig nem pénzes csajokat szeretnék.

Rendes csajokkal is találkoztam talán 2x de én itt lakok BP mellett,(Örstől 20 perc kb. ) ők pedig több 100 kilométerre laktak tőlem.Én hiszek a távkapcsolatban az exemmel is megpróbáltam de most már szeretnék egy olyan barátnőt aki nem pénzre megy és legalább hetente 3-4 napot együtt lehetek vele úgy hogy ez senkinek se okoz nagy anyagi terhet.


Szerintetek ez túl nagy kérés? Hol tudnék korombeli lányokkal ismerkedni?

Köszi annak aki végigolvasta.



2014. jan. 3. 21:34
 1/5 anonim válasza:
Járj nyitott szemmel, és merj kezdeményezni!! :) Tényleg, komolyan mondom. Tényleg, nekem sokat számítana,ha egy srác odamerne jönni hozzám, örülnék neki. Egyszerűen nem értem,hogy ez a mai generáció ilyen elcseszett lett, tényleg borzasztó (bár én is "csak" 16 vagyok, de nem bírom a generációmat, ez van... :D) szóval, Merj kezdeményezni, szemezz, nekem ez mindig is jól esett az utcán, vagy buszon! :) (ja, és NE neten ismerkedj!)
2014. jan. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ha nem vagy szerencsés, akkor kb sehogy!


Első:


Majd ha 12 órát dolgozol egy olyan helyen ahol van 2 pasi, az is nős, akkor megnézem, hogy te mégis hol fogsz ismerkedni.

2014. jan. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Meg nyugtatlak dolgoztam 16 órákat meg többet is jó helyen meg minden csak mindenki szart az érzéseimbe meg minden
2014. jan. 3. 21:59
 4/5 anonim válasza:

Második:

Olyan iskolába járok, ahol a 12 óra talpon levés, és koncentrálás nem újdonság. Tanulás, gyakorlás, mégis szakítok időt a kimozdulásra... Üdv. az első

2014. jan. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! :))


Valóban nyitott szemmel kell járni. Rengetek ember elmegy melletted... megnézel egy lányt, ha túl vékony, ha kövérebb, magasabb, alacsonyabb?

Nem tudom ezekre a választ, azért kérdezem. :)

Csodás emberek vannak a földön... én sok szeretet látok, ami nagy öröm számomra.

Remélem szerencsés leszel, és megtalálod a párod.

A neten ismerkedős dologból pedig nem feltétlen sül ki rossz dolog, szerintem. :)

2014. jan. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!