Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem a legjobb fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a legjobb fiú barátomba, mit tegyek? Aki mellesleg az osztálytársam.

Figyelt kérdés

Idestova 5 éve ismerem. Elejénte nem beszéltünk, de nekem mindig is nagyon tetszett. Aztán egyszer csak megtetszett neki a barátnőm, emiatt sokat beszélgettünk, örültem nekik a vége fele. De nem lett semmise belőle.. Azóta jóban vagyunk, sőt, már a legjobb barátok lettünk. Aztán összejöttem a legjobb barátjával, vele nagyon komoly volt a kapcsolatunk, és mindent tudott és örült nekünk. Amikor szakítottunk, ott volt nekem támaszként. Már amikor együtt voltam a barátommal, akkor is elkezdtem érezni valamit iránta.. Amikor vége lett, akkor el is mondtam, de mondta, hogy reméli, hogy a barátsága elég nekem, én meg mondtam, hogy igen (közben ez nem is igaz).

De.. itt jön a csavar az egészbe.. Pont, amikor elfogadtam, hogy sohasem lesz köztünk több, mint barátság, akkor lett szilveszter este.

Ittunk, és egy szórakozóhelyen elkezdtünk smárolni, és a végén átmentünk hozzá, és CSAK aludtunk. Azóta voltunk moziba (de megbeszéltük, hogy ez nem randi, mert akkor kavarnának az osztálytársaink). Hülyéskedtünk, de másabb volt, flörtölt velem!

És van egy fogadásunk, amit szerintem mind a ketten megnyerünk, és akkor kívánhatunk a másiktól valamit.

Most lesz 1 hónapon belül 18 éves, és még nem volt barátnője, de buliknak sokszor smárolt már más lányokkal, mégis félős.

Tudja, hogy régebben nem egyszer voltam belé szerelmes.

Nem bírok többet várni már, tudom, hogy szeret, és szerintem tetszem is neki, de nem annyira.

Már a családja is ismer...

Mit tegyek?

17/L



2014. jan. 5. 22:35
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem térdelj le és szeress.
2014. jan. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
45%
Megmutatod neki ezt a kérdésedet.
2014. jan. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
22:40.. és várjam a csodát?
2014. jan. 6. 00:53
 4/7 A kérdező kommentje:

Igazából attól félek a legjobban, mint mindenki, hogy elvesztem őt... Mára annyira megszerettem, meg megbízok benne, hogy nélküle nemigen tudom magamat elképzelni.

Suliban is sokszor kettesben beszélünk, de most mindenki minket néz, mivel kb. mindenki tudja, hogy mi volt, és kérdezősködnek, hogy mi lesz.

Ártanék, ha megint színt vallanék? Bár még egy kikosarazást nem tudnék elviselni.. :(

Bár érte a csillagokat is lehoznám!

2014. jan. 6. 16:33
 5/7 anonim válasza:

Szerintem ha ennyit jelent neked akkkor szerintem csak attól függ hogy szerinted ő akarná-e? Szerintem a legjobb lenne az ilyet megbeszélnetek,És amúgy az osztálytársak levannak szarva. Úgygondolom ha ilyen szoros köztetek a kötelék akkor megérné. Tudsz róla hogy neki más tetszene? MErt ha nem akkor szerintem érdemes lenne megpróbálnod beszélni róla. Remélem valamit mondtam ezzel XD

:)

2014. jan. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Már olyan szinten félek vele ilyenről beszélni, hogy amikor a közelemben van, leblokkolok.

Hát, mindig vannak olyan lányok neki, akik úgy bejönnek, de nekem is voltam olyan srácok, de tudom, hogy kicsodák, meg minden. Aki most nemrég tetszett neki lány, annak van párkapcsolata már egy jó ideje. Szóval csak maximum is haverok, semmi komoly.

De megváltozott a kapcsolatunk, szorosabb lett úgy érzem.

Nem tudom, hogy mit szólna, ha megint elmondanám neki az érzéseimet...

Pedig én nem szoktam félni az ilyen dolgoktól, inkább megbeszélem és most pont én ijedtem be, elvégre sok forog számomra kockán.

2014. jan. 7. 00:18
 7/7 PearlDiver ***** válasza:

Nézd őt nagy szerelmes szemekkel, mindig amikor vele vagy. Ti lányok szoktatok érteni hozzá, hogy tegyétek kívánatossá magatokat, anélkül is hogy r*banckodnátok. Itt szerintem egy kis női praktika belefér, na nem manipuláció, csak kissé meg kell erősíteni őt a nyilvánvaló vonzalmában.

Nagyon romantikus, hogy csak aludtatok együtt! Le a kalappal!

2014. jan. 10. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!