Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnék túllépni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék túllépni?

Figyelt kérdés

2 éve szakítottam a barátommal, akivel 2 hónapig jártam, akkor 7. -es voltam. Még nyáron írtam neki, hogy találkozzunk, mire azt írta, hogy barátnője van. Emiatt 2 napig sírtam, nagyon szarul voltam. Írtam verset is, hogy kiírjam magamból az érzéseimet, de az sem használt. Nem tudom, mit tegyek. Mindig, mikor eszembe jut, könnyezni kezd a szemem. Meg sem érdemel igazából, de én mégis visszautasítom a fiúkat miatta. Nagyon helyes srác, de ezt ő is tudja magáról. Szerintem még mindig barátnője van. SEGÍTSETEK KÉRLEK!

15/L



2014. jan. 6. 21:06
 1/6 anonim ***** válasza:
24%
tragédia! jön a másik ne aggódj!
2014. jan. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Gyere velem randizni.
2014. jan. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha akarod, és segít leírhatod hosszabban mi történt, mi bánt :)
2014. jan. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem tragédia, de nekem akkor is fáj!

Igazából semmi nem történt, csak azért szakítottam, mert nem törődött velem, kis félénkek voltunk, és még egyikőnk se tudott rendesen kezelni egy kapcsolatot. Én hülye meg inkább szakítottam, mint hogy megbeszéljem a problémáimat.

2014. jan. 6. 21:11
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Én ezen a kérdésen gyorsan túlléptem.

Próbáld ki te is így.

El se olvastam a lenti részt.

2014. jan. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez elég haszontalan volt.
2014. jan. 6. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!